Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan próbáljak végre egy...

Hogyan próbáljak végre egy kicsit testesebb lenni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és bár ennyi idősen azért még nem jellemez minket férfiakat különösebben az elhízás, de engem mégis zavar az, hogy 190 centim ellenére mégis 66-68 kiló között szokott lenni a testsúlyom, pedig normális esetben legalább 10-zel több lenne nálam az ideális.


Ugyanakkor soványságom ellenére mégsem gondolom hogy a szervezetemmel gond lenne, hiszen az étvágyam jó, minden olyat dolgot is megeszek amitől könnyen hizhat az ember, továbbá néhány hete egy más dolog miatt voltam vérvételen és vizeletvizsgálaton is, de egyik se mutatott ki semmi rendelleneset. Igaz, sajnos nem vagyok az a sportos személy, meg a szüleim is fiatalabb korukban vékonyak voltak.


Ettől függetlenül ti mit tudnátok ajánlani?



2020. nov. 20. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Alkati tulajdonság.

Attól még lehetsz arányos és izmos.

2020. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Azt mindig megpróbálhatod, hogy növeled az adagokat és gyakrabban is eszel.
2020. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több mozgás, sportolás, nagyobb étvágy. Nekem ez szokott működni.
2020. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Hízni, mármint zsírt, annyira nem érdemes. Izmot építeni esetleg. Az edzőteremben, súlyokkal a leghatékonyabb, de tökkezdőként otthon is lehet haladni egy darabig. Nézz utána a dolgoknak. Annak ne dőlj be, hogy csak úgy építhetsz izmot, ha ezentúl sült csirkét eszel rizzsel és rizst sült csirkével és semmi mást. Ez hülyeség, nem kell szélsőségekben gondolkozni.
2020. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fő az egészség és a jókedv. 20-30 évesen testesebb leszel.
2020. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy rendszeresen, jól kialudd magad. És atletizálj, az való az ilyen alkatúaknak, nem az edzőterem.
2021. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neke tetszenek a vékony fiuk pl
2021. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!