Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok segíteni a párom...

Tudnátok segíteni a párom spermaképének értelmezésében?

Figyelt kérdés

[link]

Ez milyen eredménynek számít?

Miért fontos a hormon illetve a here UH, ha elvileg nem lett rossz a spermaképe?



2020. dec. 20. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát a normál morfologia elég rossz, ha jól látom.
2020. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A doki aki végezte a vizsgálatot nem jó az elemzésére?
2020. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nincs doki. kifizettük a spermavizsgálatot, bement leadta a mintát, megkaptuk az eredményt ez volt 15 ezer Ft.

Innentől ha dokihoz mész az plusz 10 ezer.

De már bejelentkeztünk a meddőségi központba, csak reménykedtem , hogy megússzuk.

Már idén januárban erre kezdtem el félrerakni a szabikat, aztán jött a korona, kivetették az összes szabadságunkat, úgyhogy most gondolom jövőre főleg nem fognak örülni, hogy szabadnapokat kell kivennem, de akkor megkockáztatom, hogy kirúgnak, már nem érdekel semmi.

2020. dec. 20. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy elmész egy dokihoz időpontra hogy elemezen ki egy papírt, az nem kerül több szabadságba.
2020. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvosod is tud információt szolgáltazni ezzel kapcsolatban!
2020. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
tökéletes eredmenyei vannak a srácnak semmi gond nincs nála meg több is menyiség mint ami kellene sok helyen. Szval itt nem férinel van gond hanem nőnél. lelehet pontozni de teszt engem igazol
2020. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Uh- esetleg viszér miatt lehet, hormon szint az meg azért mert nem olcso vizsgálatok
2020. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ph kicsit magasabb, de az nem vészes.

A többi eredmény viszont jó, sőt kicsit jobbak is mint kellene.


Amúgy tényleg pofátlanság 10 ezret még elkérni az elemzésért is, ha már az ember fizetett a spermavizsgálatért.

Amúgy is ő küldene további vizsgálatokra ami plusz bevétel.


De sajnos így van, én kardiológushoz mentem magánorvoshoz, csak a receptírás miatt kellett kifizetnem a vizsgálati díjat is, mikor a vizsgálatra nem is volt szükség.

2020. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én pénteken csináltattam a Krio Intézetben, 18e Ft volt. Ott amikor kész volt a vizsgálat (kb 1 óra), a doktornő elmagyarázta a vizsgálat eredményét pontról pontra.
2020. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát az gondolom Pest...ez meg Pécs...:S

sajna itt csak ennyi infót adtak, amit az asszisztens mondott, hogy nem rossz, sőt még kicsit átlag feletti is...csak amikor megnéztük itthon , hogy mi mit jelent, akkor a morfológiára azt írták, hogy 4% alatti érték az nem jó...Ezért nem tudtuk hova tenni, hogy most akkor mi a helyzet.

2020. dec. 21. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!