Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell ilyen sokszor...

Miért kell ilyen sokszor mennem wc-re éjjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és kb. 12 éves korom óta minden este MINIMUM 3x, de van, hogy 15x kell wc-re mennem. Nem alvás közben jön rám, hanem még előtte, így sokkal nehezebben tudok elaludni. Nem iszok lefekvés előtt sokat, van amikor egyáltalán nem. Nem volt még olyan éjjel kb 5 éve, hogy ne mennék ki este többször pisilni. Ez miért van? Egészséges vagyok.

2020. dec. 26. 01:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha lefekvés előtt sokat iszol akkor persze hogy menned kell.
2020. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt már fél órával nincs víz ívás .Lehetséges oka az is lehet,hogy a húgyhólyag nem ürül ki teljesen.Éjjel a veséid jobban dolgoznak,a hólyag is előbb telik. Ezt szakrendelésen nem tudják 10 perc alatt kivizsgálni,ehhez 1-2 napos kórházi bent lét kellene.

Mérik a bevitt folyadék mennyiségét,időnként mennyi jön ultra hanggal nézik a hólyag teltségét .

2020. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a “igyunk naponta minimum 2litert” egy kibszott nagy fszsag. Ne tomkodd magadba a folyadekot, ha nem kivanod. annyit igyal amennyit a szervezeted ker. ha folyadekot ker a tested, szomjas leszel. annyit igyal amennyi jolesik. hosszutavon nem jo ennyi folyadekot magadbanyomnod hidd el. de probald ki, csak 1 hetig ne tuszkold magadba a litereket, csak annyit igyal amennyit szukseges, es amikor szomjas vagy/eszel. az alvasod is jobb lesz
2020. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

“Egészséges vagyok”

Nem vagy az! Valószínű prosztata. Menj el urológushoz. Megvizsgál

2021. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!