Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelési inger? 22/F

Vizelési inger? 22/F

Figyelt kérdés

2 hete tapasztaltam olyan érzést, mintha nem tudnám teljesen kipisilni magam. Továbbá enyhe alhasi fájdalmat is éreztem. Elmentem háziorvoshoz, vizeletvizsgálat során megállapította, hogy van egy pici genny a vizeletemben, szóval valószínűleg gyulladás okozza. Felírt valami Ciprinol 500 mg-ot. Nem tudom számít-e, de egyben nyeltem le, nem szétrágva.


Javulni látszott ez a "nem tudok teljesen kipisilni mindent" érzés, de az alhasi fájdalom felerősödött. Megint elmentem a háziorvoshoz, bakterium teszt negatív lett. Felírt még egy adag Ciprinolt, azt szedem. Az alhasi fájdalom lecsökkent, viszont megjelent egy nagyon kellemetlen vizelési inger, ami néhány perccel vizelés után elő is jön. Mire odáig jutok, hogy mostmár megyek pisilni, tudok pisilni, de nem annyit, amennyi ilyen erős ingert indokolna. Ezt lefekvés előtt erősebben érzem. Eddig egy éjszaka telt el így, akkor éjszaka nem kellett felkelnem vizelni, reggel pedig mikor felkeltem, nem éreztem nagyon sürgősnek a vizelést. Viszont most este, és tegnap este is lefekvés előtt az előbb leírt kellemetlen érzést éreztem/érzem.


Most arra várok, hogy magán urologiai időpontom eljöjjön. Nagyon-nagyon félek mi okozhatja.


Egyébként 6 hónapja folyamatosan enyhe vizeletutócsepegést tapasztalok, de nem mentem orvoshoz miatta, nem tudom köze lehet-e hozzá.


Valakinek valami ötlet, tapasztalat?


Köszönöm szépen a segítséget!



2021. jan. 1. 21:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hülyén hangzik, de nem az volt kellemetlen, hogy bennem van 1-2 ujja valakinek, hanem maga a prosztatának a masszírozása. Elnézést, ha valakinek ez kellemetlen, szerintem ez tökre egyéni, hogy kinek mi a kellemetlen.


Képzeld még egy nőnek is lehet kellemetlen 1 ujj a seggébe.

2021. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nos végül el múlt?
2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Az első vagyok..


Én most elkezdtem vizeletnaplót vezetni, sok érdekességre fény fog derülni. Ajánlom próbáld ki te is.

2021. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek urologushoz. Megvárom ő mit mond. Nem múlt el. De az inger jobb lett valamivel.
2021. jan. 4. 18:30
 15/26 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, leírom, hogy mit mondott az urológus. Nem látta jelét mi okozhatja... De a vizeletteszt hétfőn jön meg, és felírt valami gyulladáscsökkentőt.


Közben a vizelési inger érzése már korábban elmúlt...


Viszont ennek ellenére eléggé megijedtem, hiszen érzem az alhasi fájdalmat továbbra is, és most sem érzem teljesen kiürítettnek a húgyhólyagot vizelés után (főleg székelés után), továbbra is kisebb erővel tudom a vizeletsugarat "kitolni" magamból.

2021. jan. 7. 20:28
 16/26 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Sejtettem. Ugyanezt a kört futottam én is sajnos.

De én nem kaptam gyulladáscsökkentőt.


Engem az aggaszt,hogy reggelre mikor vizelni kell, hólyagfájdalmam(avagy alhasi fájdalmam) van..



Szerintem, ha jót akarsz kezdj barátkozni a cisztoszkópiával.. Én is kezdek, mert nagyon zavar.


Ami megfigyelést csináltam az elmúlt 3 napban az az volt, hogy vizelek kb 150-250 ml között átlagos. Vizelés után 1 órával már érzem az ingert, ezt el tudom húzni 3-4 órán át simán, viszont az inger ugyanolyan marad.. Amit neten olvastam ezzel kapcsolatban, hogy addig még csak ingernek sem kellene lennie, amíg el nem éri a 250-300 ml. Úgyhogy nem tudom.

Kiváncsi vagyok nálad mit fog kihozni a lelet. Majd írd meg.

2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Na mi a vizeletteszt eredménye?
2021. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Teljesen negatív lett. Bár a tüneteim közül már "csak" az alhasi fájdalom van... Ellenben most székeléssel kapcsolatos gondom jött elő...
2021. jan. 16. 13:55
 19/26 anonim ***** válasza:
STD- teszten nem gondolkodtál?
2021. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az micsoda?
2021. jan. 16. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!