Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelési inger? 22/F

Vizelési inger? 22/F

Figyelt kérdés

2 hete tapasztaltam olyan érzést, mintha nem tudnám teljesen kipisilni magam. Továbbá enyhe alhasi fájdalmat is éreztem. Elmentem háziorvoshoz, vizeletvizsgálat során megállapította, hogy van egy pici genny a vizeletemben, szóval valószínűleg gyulladás okozza. Felírt valami Ciprinol 500 mg-ot. Nem tudom számít-e, de egyben nyeltem le, nem szétrágva.


Javulni látszott ez a "nem tudok teljesen kipisilni mindent" érzés, de az alhasi fájdalom felerősödött. Megint elmentem a háziorvoshoz, bakterium teszt negatív lett. Felírt még egy adag Ciprinolt, azt szedem. Az alhasi fájdalom lecsökkent, viszont megjelent egy nagyon kellemetlen vizelési inger, ami néhány perccel vizelés után elő is jön. Mire odáig jutok, hogy mostmár megyek pisilni, tudok pisilni, de nem annyit, amennyi ilyen erős ingert indokolna. Ezt lefekvés előtt erősebben érzem. Eddig egy éjszaka telt el így, akkor éjszaka nem kellett felkelnem vizelni, reggel pedig mikor felkeltem, nem éreztem nagyon sürgősnek a vizelést. Viszont most este, és tegnap este is lefekvés előtt az előbb leírt kellemetlen érzést éreztem/érzem.


Most arra várok, hogy magán urologiai időpontom eljöjjön. Nagyon-nagyon félek mi okozhatja.


Egyébként 6 hónapja folyamatosan enyhe vizeletutócsepegést tapasztalok, de nem mentem orvoshoz miatta, nem tudom köze lehet-e hozzá.


Valakinek valami ötlet, tapasztalat?


Köszönöm szépen a segítséget!



2021. jan. 1. 21:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mármint értem, de ez konkrétan mit foglal magába, és miért gondolod, hogy erre szükség lehet?
2021. jan. 16. 15:04
 22/26 anonim ***** válasza:

Mert vannak bizonyos nemibetegségek, amik úgy megbújnak, hogy egy normál teszt nem mutatja ki. Amiben általános baktériumokra mérnek.

Persze nem értem, ilyen magas TB mellett magába foglalhatná az állam az ingyenes STD vizsgálatot is..

2021. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Tudsz valamit ezekről? Mennyire lehetnek veszélyesek? Vérből/vizeletből végzik?
2021. jan. 16. 16:18
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet volt. :)

Vérből, vizeletből, kaparékból

2021. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia ! Mi van veled azóta? Velem is ugyanez van , hiába pisilek utana rá rögtön ez az érzés bennem van hogy megint kell. Neked teljesen elmúlt?
2021. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igen, nekem elmúlt párszori antobiotikum kúra utan.
2022. febr. 8. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!