Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a helyzet hogy fitymaszűrkü...

Az a helyzet hogy fitymaszűrkületem van, és nehezen jön fel a bőr, szóval fityma, de ma nagy nehezen feljött de nagyon kicsi a lyuk ami nagy probléma mert bár feljött, de vissza nem megy, a makk alakja miatt. Hogy tudnám visszahúzni a fitymát?

Figyelt kérdés
Szóval fentről le gömbölyű, de lentről fel nem, hanem hát olyan a makk mintha egy gömgölyített háromszög lenne, de ott nem gömbölyű, na mindegy, szóval most nem tudom visszahúzni a makkra a fitymát, kétségbe vagyok esve, ha valaki tapasztalt már ilyet(gondolom/remélem hogy sokan) akkor mérem segítsen.!

#fityma #Fitymaszűrkület
2021. jan. 3. 00:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már sikerűlt a dolog, köszi a válaszokat, viszont igazábol egyiket sem láttam időben, na mondegy, szóval köszi, a válaszokből egy pár jó is volt, de pl. a hidegvíz ezen már nem segített, a kamillás az nagyon nagy volt:},...és igen, gondoltam hogy olyan az emberek makkja;) csak próbáltam magyarázni a helyzetet, szóval csók...köszi
2021. jan. 4. 02:29
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem baj ha hátul marad. Legalább szellőzik. A gondod az urológus megoldja
2021. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!