Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Almaecet okozta gyomorfájást...

Yoshimitcu kérdése:

Almaecet okozta gyomorfájást mivel lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
2 hónapig ittam minden nap ebéd után 2dl vizbe 1 vagy 2 evőkanállal. Azt olvastam hogy jót tesz az emésztésnek. Kicsinálta a gyomrom egy hete fáj, korog evés után is, inkább este ágyban fekve feltűnő. 3 napja nem iszom egyáltalán, szerintem befejeztem egy életre. Egy sört se tudok meginni mert fáj tőle. Mivel lehetne gyógyítani? Próbalom probiotikumot, kefírt, de nem segít. 32F.
2021. febr. 8. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz. Az ecet simán okozhatott többek között pl. fekélyt arra gyógyszer kell.
2021. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Igyál rá borecetet, az meg örökéletet ad😂
2021. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 es köszönöm az értékes hozzászólásod.
2021. febr. 8. 09:10
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Napi 1....2 evökanálnyi nem okozhat ilyen nagy bajt. Egy-két hétig ne egyél/igyál savas, savtermelöket (pl. sör). NE OLVASS ÖNGYOGYITO reklámszövegeket (probiotikum, kefir, stb!!!)! Étkezz normálisan, változatosan, és ami rossz irányba befolyásol azt hagyd ki egyelöre. Két hét után ha indokolt, menj orvoshoz, más bajod van!
2021. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a gyomra,nyelőcsöve stb akkor okozhat kis mennyiség is problémát,mert az amúgy is érzékeny nyálkahártyát irritálja.
2021. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
érzékeny lehet a gyomrom, eddig csak akkor fájt kicsit miután megittam, hiába ebéd után ittam, mostmár állandóan fáj. Ittam napi egy sört is mellette. Így már lehet sok volt.
2021. febr. 8. 09:35
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Mikor a teljesen tudatlan ember próbál egészségesen élni....
2021. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a gyomrod már alapvetően ki volt készülve, az ecet csak megadta neki a végső döfést.

Gasztroenterológiára kérj beutalót és időpontot gyomortükrözésre. Akkor fogsz tudni biztos választ kapni a kérdésedre. Egyébként fekély gyanús.


Plusz bocs de a napi sörözés, alkohol miatt alapvetően kicsinálja a gyomrot, mivel savat csinál. Gondolom bizonyos ok miatt kezdted el inni az almaecet, szóval valami gond már előtte is volt. Plusz az egészség megóvása, emésztés serkentése, fogyás mellé benyomni a sört. Gratulálok ehhez.

2021. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
gyomortukrozestol félek azt nem nagyon erőltetnem. Leallok az almaecettel meg a sörrel kávéval. Reflux miatt kezdtem inni az almaecet, mert valahol írták hogy kevés/gyenge sav miatt is lehet. Hát nem jött be. Mostmár fáj a gyomrom is.
2021. febr. 8. 13:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs a gyomortükrözésben. De akkor ne menj el. Te egészséged.
2021. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!