Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és fitymaszűkül...

15 éves vagyok és fitymaszűkületem van. Évek óta szeretném elmondani, de most határoztam el magam. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten szeretném elmondani a szüleimnek, hogy a haverok ne tudjanak meg semmit (téli szünet). Olvastam, hogyha nem olyan vészes akkor csak kis metszést csinálnak. Nem tünik nekem olyan vészesnek, szóval szerintem ez lesz. Menyi idő kell, hogy újra sportolhassak? És ha január 5-én kell újra iskolába menni, akkor nem lehet majd észrevenni, hogy nagyon védem?és még az is lenne a kérdésem, hogy ezt hogy tudom elmondani a szüleimnek? mert ovis koromban is voltak ilyen gondjaim, de akkor az orvos csak hárhúzta erősen.(ha jól emlékszem)
2008. dec. 3. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan beszélej erről szüleiddel vagy a háziorvossal.Ha időben cselekszel akkor lehet elég a kenőcs vagy alternatív győgymód.A metélést nem ajánlom sokszor nagyon csúnya lesz és kiszárad a makk utána.Jó orvost keres
2010. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!