Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitől lehet ha nem tudok...

Az mitől lehet ha nem tudok megcsinálni még egy felülést sem?

Figyelt kérdés
konditeremben szoktam hasra edzeni géppel, plank-et is szoktam csinálni, viszont a felülés egy pont után nem megy, egyszerűen nem feszül semmilyen izom és megállok egy pont után.

2021. febr. 24. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hanyattfekvésben lábemelés megy? Nyújtott, vagy hajlított lábbal, kezed a csípő alatt?

Hány éves vagy, milyen nemű (esetleg szültél az elmúlt pár évben)?

Melyik az a pont, ahol elakad a felülés?

Lordosis-od nincs?

Sztem lesz még kérdésem, de indulásnak ennyi :-D

2021. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

17 éves fiú vagyok, még nem szültem, igen a lábemelés megy,

a felülés nagyjából 30-45 fokig megy.

nem tudom hogy kéne megállapítani, de gerincferdülésem lehetséges hogy van, de nem hiszem hogy annyira vészes lenne, mivel még körzeti/iskola orvos nem diagnosztizálta

2021. febr. 24. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi!

Ha 45 fokig megy, akkor más a gond, nem a gerincferdülés. Meg ugye nem is a szülés :-D

Látatlanban én akkor nem is találgatnék tovább, mert itt egy végtelen kérdezz-felelek indulna el, amit egy rendelőben nagyjából 10 percre lehetne csökkenteni.

Szerintem a háziorvosoddal beszéld meg a problémát, ő tovább tud küldeni megfelelő szakrendelésre.

Csak a kíváncsiság kedvéért: eddig sem ment, vagy ez az állapot csak <időpont/ esemény> áll fenn? (Miért nem ez volt az első kérdésem? Fáradt vagyok picit...Bocsesz!)

2021. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig is így volt, nem egy időpont óta nem megy. köszi szépen a segítséget!
2021. febr. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!