Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm felett keletkezet...

A hímvesszőm felett keletkezett egy borsószem méretű kemény gumó a bőr alatt. Borotváltam az intim területet és másnapra kialakult. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először nem fájt és most is csak nyomásra egy nagyon enyhe fájdalmat érzek. Az interneten nem sok értelmes választ találtam legfőbb képen cisztát írtak vagy nyirokmirigyet illetve szőrtüsző gyulladást. Az utolsó érdekes lenne mert nekem volt már nem egyszer olyanom de ez nem így néz ki. Előre is köszönöm a válaszokat. A rákos vagy kommenteket kerüljük.

2021. márc. 2. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
begyulladt szőrtüsző okozhat hasonlót, a bőr alatt van nem kifelé irányuló, befelé is mehet, ami neked lehetett kifele nézett és azért nézhetett ki máshogy.
2021. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ciszta egyik napról a másikra nem alakul ki, nyirokmirigy begyulladhat, de én is a szőrtüszőt mondanám.
2021. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több szörtüsző együttes gyulladása is lehet.
2021. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!