Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet rossz az ekg-m?

Mitől lehet rossz az ekg-m?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt nem éppen egy anonim fórumon kéne megkérdeznem. De hátha van itt valaki aki egy kicsit érthet hozzá. Ma voltam sportorvosnál, mert versenyszerűen thai-boxolok. Évek óta sportolok, (5 éves korom óta), a thai-box még csak egy éve van. Csináltak EKG-t és a sportorvos aztmondta, hogy a 80 éves apjának is jobb az EKG-je mint nekem, és ezt sürgősen ki kéne vizsgálni. Így foglaltam időpontot teljes kardiológiai vizsgálatra.


Viszont ezt nem értem, semmi káros szenvedélyem nincs, semmi betegségem, sportolok, egészségesen eszem, és mégis rossz a szívem? Plusz most az egész család elkezdett aggódni értem, mert nem tudják, hogy mi bajom lehet. 21/F



2021. márc. 23. 09:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért nem az orvostól kérdezted meg?
2021. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, de ő sem tudott rá válaszolni, mert nem kardiológus. Már van időpontom teljes kardiológiai vizsgálatra, addig gondoltam, hogy érdeklődök itt, hátha volt már valakinek hasonló.
2021. márc. 23. 10:29
 3/33 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok doki de szerintem a szívproblémákra való hajlam örökölhető. Családba volt valakinek szívritmus zavara, vagy hasonló szív problémája? Szülök, nagyszülők?
2021. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem, az a furcsa, hogy semmi ilyen nem volt a családba, senkinek. Én is erre gondoltam amúgy, hogy valami velem született/örökölt betegségem fog most a felszínre kerülni. Kicsit parázok, mert nem szeretném abbahagyni a sportolást emiatt.
2021. márc. 23. 10:56
 5/33 anonim ***** válasza:
Megértem. De a doki úgy is elmagyarázza hogy mit kell tenned, hátha megúszod annyival hogy szedned kell egy gyógyszert és mellette ugyan ugy sportolhatsz továbbra is. Nem vagyok szaki ebben a témában de remélem nem lesz gond. Sok sikert és jobbulást!
2021. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ha voltál kardión megírod mi volt?
2021. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Be tudnád fotózni, fel tudnád tölteni az ekg regisztrátumot?
2021. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem ért hozzá elmondása szerint, mert nem kardiológus, akkor hogy mondhat olyat, hogy a 80 éves nagyapjának is "jobb" az EKG-ja? Eleve nem mondjuk EKG-ra, hogy jó vagy rossz, elég szakmaiatlan. Ha van kep a regisztrátumról én is szívesen megnézném.
2021. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Persze, megírom majd. Bár csak jövőhét végére kaptam időpontot.

Estefele érek haza, akkor feltudok majd képet tölteni.

2021. márc. 23. 14:00
 10/33 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem a képet, hátha valaki tud róla valami információt mondani:


[link]

2021. márc. 23. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!