Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet rossz az ekg-m?

Mitől lehet rossz az ekg-m?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt nem éppen egy anonim fórumon kéne megkérdeznem. De hátha van itt valaki aki egy kicsit érthet hozzá. Ma voltam sportorvosnál, mert versenyszerűen thai-boxolok. Évek óta sportolok, (5 éves korom óta), a thai-box még csak egy éve van. Csináltak EKG-t és a sportorvos aztmondta, hogy a 80 éves apjának is jobb az EKG-je mint nekem, és ezt sürgősen ki kéne vizsgálni. Így foglaltam időpontot teljes kardiológiai vizsgálatra.


Viszont ezt nem értem, semmi káros szenvedélyem nincs, semmi betegségem, sportolok, egészségesen eszem, és mégis rossz a szívem? Plusz most az egész család elkezdett aggódni értem, mert nem tudják, hogy mi bajom lehet. 21/F



2021. márc. 23. 09:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Van, igen, de nekik még ritkábban van típusos embólia EKG-juk. Nem téged akartalak kioktatni, inkabb a kérdezőt akartam "megnyugtatni", mert hogy valószínűtlen, hogy ez lenne a gond.
2021. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Na, megvolt a teljes kardiológiai vizsgálat. Volt szívultrahang + terheléses ekg. Semmit nem találtak hálistennek. Egy dologra mondta az orvos, hogy valami kicsit rendellenes az ekgm-ba de aztmondta hogy az meg minden 3. embernél jelen van, és nem okoz gondot, leélik vele az életüket gondtalanul. Úgyhogy akkor nem tudom a sportorvosnál mi okozta azt a nagyon rossz ekg-t. Mindenesetre örülök, hogy 21 évesen minden rendben van, és folytathatom a sportolást ugyanúgy. Köszönöm mindenkinek itt is, aki próbált segíteni!
2021. ápr. 1. 15:21
 33/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én nekem most sok erőt adsz. Nekem is rossz lett az ekg-m sajnos most. 23 éves lány vagyok. 1 hónapja voltam kovidos, nem tudom van -e hozzá köze.

Kissé félek én is, mert a sport nekem is fontos, na meg az egészségem is.

:(

2021. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!