Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam a veszettséget?

Elkaphattam a veszettséget?

Figyelt kérdés
Ma véletlen kézmosás nélkül masztiztam. Szerintetek így elkaphattam? Nagyon hipochonder vagyok sajnos.

2021. ápr. 9. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De kitől?
2021. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyha hozzáértem valamihez amihez egy veszett állat akkor úgy nem kaphatom el? Elméletileg nyálkahártyán is terjed
2021. ápr. 9. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenkor mi a helyzet ha elkapod?
2021. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Milyen veszett állat járt arra? :O
2021. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre véged.
2021. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Most úgy őszintén nem esik le hogy ez a kérdés kamu?


De kérdező. Amennyiben veszett állat járt arra, annyitól nem kaphatod el. Amennyiben megharap, már igen. Vagy ha a nyála a szervezetedben jut a nyálkahártyádon keresztül.


De mielőtt kedves kérdező ennyire humorizálnál, kérlek nézz utána hogy 3 oltás szükséges amennyiben ez bekövetkezik. Nézz utána hogy hány milliárd forintot is ölnek ebbe bele hogy senki ne kaphassa el. Hány adag veszettség elleni oltással ellátott kaját szórnak szét a vadállatoknak, hogy te vagy a családod vagy bárki más nyugodtan kirándulhasson, legalább ettől nem tartva annyira amennyiben megharapja pl egy róka. A humornak is meg van a helye és az ideje. De ennek a szánalmas kis próbálkozásnak amit te itt művelsz, nos, a helye a fejedben van a kis szobában ahol totálisan agyhalottá unatkozom magad mert egyetlen normális barátod nincs. Beletaláltam? Upsz, sajnálom. Jah nem. Talán jobb lenne magaddal foglalkozni és az önfejlesztéssel.

2021. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
mi benne a kamu? nem masztizhatott kézmosás nélkül? vagy nem lehet hipohonder?
2021. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm megfogott egy denevért nemrég és utána kezet fogtam vele és emiatt gondoltam. Egyébként nem kamu, de a többibe igazad van 6-os
2021. ápr. 9. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is belegondoltam ilyesmikbe.

Az átlag ember ezt nem érti.


Én most azon filózok,hogy ha pl egy légy nekirepül a szememnek,ami előtte veszett állat kakijára szállt,akkor mennyi az esélye,hogy elkaphatom.


Igen,aki hipohonder,bőven összerak ilyesmiket az agya,és elég komoly szorongásokat okoz.


Nem feltétlen kamu.

2021. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!