Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet szerintetek?

Ez mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja edzés után vettem észre hogy van egy kidudorodó rész az alkaromon ha befeszítem és az öklöm felém fordítom. Nem fáj egyáltalán, ha nyomom akkor se fáj. Nincs semmi felszini elszineződés, meg semmi. 1 hónapig pihentettem, kicsit javult, de még mindig ott van. Szerintetek ez mi lehet?

2021. ápr. 21. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkar izma.
2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy képzeljétek el hogy az alkaromon van, a könyököm szélső, kicsit kiálló csontjával egy egyenesen, attól kb 8 cm-re. Maga a dudor teljesen színtelen, viszont hosszúkás. Az alkarommal nem párhozamosan, hanem inkább keresztbe van rajta ez a pukli. Kb 2-3cm hosszú, 1cm vastag és 0,5 cm magas. És csak akkor látszódik ha befeszítem. Eléggé elüt a karomtól, a másik karomon nincs. Mondjuk a jobb karom sokkal erősebb mint a bal szóval lehet amiatt.
2021. ápr. 21. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kép esetleg nincs róla?
2021. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!