Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14-19 éves srácok, ti borotvál...

14-19 éves srácok, ti borotváljátok a hónaljszőrt, mellszőrt, fanszőrzetet?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2021. ápr. 22. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nem tetszik és zavar. Tisztábbnak is érzem magam nélkülük. #6-os válaszadó pedig már nálam ott elvesztette a válasza és tudása hitelességét, hogy erősödik. Persze, ha alá tudja támasztani egy kutatással, akkor elfogadom, de az "öreganyáink azt mondták" és mert "a fű is erősödik, ha vágják" érvek gyengék. Azért sok sikert kívánok :)
2021. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Hónaljszőrt borotválok, mert nekem az tisztább és kényelmesebb rézés.

Mellszőrzetem még nincs.

Fanszőrt meghagyom mióta nem vagyok kolis, amúgy egy vékonyabb csíkban hagyom meg.


15

2021. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

3. szexuális együttlét 14-18 évesen, az aztán hú de komoly kapcsolat lehet, tele van érett tinikkel a világ. vagy nem, mégsem...


Tizenhármaska, ne irigykedj... fogja írni mindjárt valaki. Nem irigykedek, egyszerűen csak lassan előbb szexelnek mint tudnának írni, ez roppant érdekes, és szükségtelen is.

Tizenhármaska, ez szükséges... Ja, persze, máshogy nem lehet valaki boldog 14-18 évesen, csak ha szexel. Ja, nem, mégsem...

2021. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

Mellkast és hónaljt nincs értelme, az úgy jó ahogy van. A testépitők meg a langyik borotválják nyugodtan, én inkább meghagyom férfiasra.

Fanszőrt elég visszavágni, ha rövidebb lenne a szerszám, valszeg borotválnám is.

2021. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Mellkason nincs mit

Honaljat nem

Fanszort sem

15

2021. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Az atavisztikus maradvanyok nem vedelmi celokat szolgalnak, kedves bundaparti hallgato.
2021. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A fanszőrzetem rövidre vágom,a hónaljamat borotválom a mellkasomat meg még nem kell.
2021. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!