Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudnék tenni?

Nemtom2222220202 kérdése:

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztom, merev állapotban a péniszemen a bőrt nem tudom teljesen hatrahuzni, csak erőltetve a makk alá.

Voltam vele urulogusnal és azt inda enyhe szűkület lehet, kaptam rá elocom kenőcsöt. 2 hete kenem, semmi se változott.

Illetve ha hatrahuzom akkor hajlik a makk és össze szűkül a húgycső.

Nem lehet, hogy a fékkel van gond? A műtétes dolgot én hagyni szeretném.


2021. máj. 2. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondta *
2021. máj. 2. 19:19
 2/5 A kérdező kommentje:

Illetve, ha hátrahúzom erőlködve akkor letapad a fityma utána.

Lankadt állapotban semmi probléma

2021. máj. 2. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján a fitymafékkel (is) lehet gond. Használd a kenőcsöt, amíg az orvos javasolta és ha nem lesz javulás, vissza kell menned kontrollra és jelezd, hogy talán a fitymaféked is rövid lehet!
2021. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fitymafékkel is gond van, szóval ott kell egy kis vágás, ezt nem tudod megúszni.
2021. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fitymafékre gyanakszom, de az ezzel kapcsolatos orvosi beavatkozástól egy csöppet se félj! Kérdezd meg azt is a műtétkor, hogy szükséges lesz-e merevedésgátló orvosságot szedned. Nekem orvosság híján (más operáció miatt kellett volna) nem adtak és a merevedés miatt komplikáció lépett föl. Aztán más osztályról kértek kölcsön. Ha kell, - nyugodtan szedjed, mert ha szükséges, akkor szükséges. Talán nem kell külön megmagyarázni, hogy miért szükséges.
2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!