Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnek tenni az ellen,...

Mit tudnek tenni az ellen, hogy konnyen zavarba jovok?

Figyelt kérdés
Raadasul ez a zavarba joves keveredik a rosaceammal, tehat nem az egesz fejem vorosodik be hanem foltokban...nagyon kellemetlen, ha mar valaki kicsit ram fokuszal ahogy beszelek mar erzem hogy kezd egni a fejem...nagyon kellemetlen..nyarra tervezzuk az esluvot ahol aztan mindenki engem fog nezni, nem is tudom mit tegyek hogy ez ne tortenjen meg..valakinek valami bevalt modszer? Tini koromban nem volt ennyire veszes, de ahogy nottem fel egyre gazabb..nem cigizek vagy alkoholizalok ami esetleg rontana ezen.. :(
2019. márc. 9. 08:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Most 24 vagyok
2019. márc. 9. 08:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Alacsony az önértékelésed. Nem ártana egy pszichológus, aki helyrepofozza.
2019. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az alacsony onertekelesnek mas jelei is vannak? Mert amugy nem tartom magam csunyanak vagy ilyesmi, sokat mosolygok. Raadasul pincerkent dolgozom tehat beszelek is sokat nap mint nap. Csak sokszor jon ez a foltos elvorosodes....mar az anyukamnak es a nagymamamnak is vannak/voltak ilyenjei, gondolom orokoltem. :(
2019. márc. 9. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rosszból),de én attol jövök zavarba,ahogyan irsz".


De a kérdésedre válaszolva)-nem kell törődni az iensmivel.Egyre többet beszélj idegenekkel,ismerkedj,és számba se fogod vetni.:))

2019. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a szépséget, akkor valami más tulajdonságot gondolsz alacsonyabb szintűnek, valamiért értéktelenebbnek gondolod magad, mint az összes többi ember.
2019. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso - ez erdekes. Ezen csak terapiaval lehet segiteni amugy? Sajnos a munkam mellett eleg nehez lenne ezt beiktatni, remenykedem, hogy van valami mas modszer :(
2019. márc. 9. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, magadat is meggyőzheted, ha megtalálod, hogy mi az. Ahogy elhiszed, hogy nem vagy lejjebb, mint mások, nem fogsz tőlük félni, meglesz a tartásod.
2019. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvass önsegítő könyveket és sportolj rendszeresen, építsd magad kívül belül
2019. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!