Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérző aranyér lesz vagy daganat?

Vérző aranyér lesz vagy daganat?

Figyelt kérdés

Férjem ma úgy jött ki a mosdóból, hogy átöltözik ugyanis “nagy dolog” után az alsónadrágja és nadrágja is véres volt. Iszonyatosan megijedtem (eleve 3. Gyerekünkkel vagyok terhes szóval ilyen nem kellene sose) eddig nem volt ilyen. Ülő munkát végez sajnos és 100kg felett is van (ezen a közeljövőben dolgozik majd)

Ez lehet aranyértől vagy komolyabb gond? (Már foglaltam időpontot orvoshoz rögtön) viszont ebben a 2 napban addig a falat fogom kaparni, hogy mennyire komoly?



2021. máj. 18. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább aranyér, de nem árt, ha megnézi egy orvos is.
2021. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csütörtökön megyünk is. Sose volt még ilyen meg nem is idős 30+ csak férfi létére most megijedt ő is mert azért nem pár csepp vér volt
2021. máj. 18. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyér, de biztosat doki tud mondani. A daganat nem egyik napról a másikra alakul ki.
2021. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia mi a helyzet?
2021. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima aranyér volt kapott krémet kúpot ennyi, bár jó néha a kontroll
2021. júl. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!