Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy zajlik, hol lehet megcsin...

Hogy zajlik, hol lehet megcsináltatni és mennyibe kerül a körülmetélés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék konkrétan kíváncsi, hogy hogyan zajlik le maga a műtét és hogy mennyire fájdalmas. Továbbá, hogy mennyibe kerül, és hogy Nyíregyházán hol csinálnak ilyet.


Már körülmetéltek tapasztalatai, tippjei, tanácsai érdekelnének ezzel kapcsolatban.


Egyébként nem orvosi okokból szeretném elvégeztetni a műtétet, hanem azért, mert így elvileg higiénikusabb és jobban is néz ki (ebben a kérdésben (mármint a kinézet) lányok véleményére lennék elsősorban inkább kíváncsi).


Köszönöm a segítséget!



2013. dec. 9. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Lány vagyok, úgyhogy azt nem tudom, hogy hogyan zajlik, stb.


Nekem a hagyományos tetszik. Persze nem szempont a párválasztásnál, mivel ez elvileg ki sem derül egy ideig. De nem vágyom kifejezetten körülmetéltre.

Állítólag körülmetélttel fájdalmasabb lehet a szex. Valahol olvastam, de már nem emlékszem, hogy pontosan miért. Ha valakinek van ilyen tapasztalata, az írja le :)

2013. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Bocs hogy ezt kell irnom,de nagyom sok fitymával rendelkező fiú,akinek eü okból kell ezt megcsinálni,írtózik ettől.De sajnos számukra nem adatik meg a választás .Egy pillanatra sem tudlak sajnálni az érveid miatt.Sőt úgy gondolom lusta is vagy a hygéniára ,így kevesebb időt kell ezzel töltened majd .Úgy gondolod akinek bőr fedi,azé talán lerothad ? Nem venném furcsának

ha a válaszokban megjelenne a "ZS" betű .

2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

A körülmetélést követően csökken a baktériumok mennyisége a péniszen, ezért higiénikusabb.

Egyébként azt mondják, hogy maga a műtét nem fájdalmas, mert helyi érzéstelenítéssel csinálják. Utána az első néhány nap kellemetlen (amikor kimegy az érzéstelenítés,aztán reggeli merevedéskor stb.). De néhány hét alatt rendbe is jön.

2013. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Bármelyik helyi kórházban megcsinálják, menj az Urológia szakrendelésre. A műtét kisműtét, teljesen el lehet érzésteleníteni, semmit nem érzel, utána is max kellemetlen egy kis ideig. Terjed, sokan megcsináltatják, és nem csak a szűkület miatt, hanem a higiéniai előnyök miatt is. Ráadásul nem csak a férfiak számára előnyös és hasznos, hanem a barátnődnek is jót teszel vele.


Kinézetre valóban férfiasabb és szebb, mint egy "ormányos".

2013. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 miki0888 ***** válasza:
Menj el a Ferenc körúti miniklinikára Dr. Ali Tarek rendelésére, ő nagyon ért a körülmetéléshez! Vagy a kórházban tudsz időpontot kérni urológiai szakrendelésre!
2013. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#2

Nem vagyok lusta a higiéniára, és zsidó sem vagyok (itt megjegyezném, hogy nem csak a zsidókat szokták körülmetélni)

2013. dec. 10. 19:47
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Az 54%-os egy no, akinek nincs penisze csak szeret evek ota minden forumon osztogatni tanacsokat, hogy vagasson le mindenki mindent magarol.


Nekem csak rosszat hozott a korulmeteles, szerintem nem eri meg, sok baj lehet vele utobb. Makk kiszaradasa, nem normalis tapintasa, feszul a bor, fajdalmasabb behatolas a lanynak, kevesebb erzes / hiszen a 8ezer idegvegzodest vagjak le a fitymaval, nem viccbol van az ott / szoval en most inkabb fizetnek, ha vissza lehetne csinalni de persze NEM LEHET.

Jol gondold meg, mit csinalsz es kire hallgatsz.

A vilagon ahol eu. indokok miatt csinaltak nagyon sokan, ott kezd alabbahgyni, mar csak ott ragaszkodnak hozza, ahol valami primitiv isten koveteli meg, de szerintem az nem lehet mervado.


Ciki volt a suliban, taborban, nem is jartam, baratnok eseten is kellemetlen volt, csak es kizarolag hatranyom szarmazott belole.


Felnottkent semmi nem ciki, de a pisilesen kivul ha masra hasznalom, akkor minden rosszabb. Tapasztalat.... nem jo.

2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

A világon nemhogy kezd abbamaradni, hanem láthatóan, mérhetően terjed.


Magyarországon is terjed a rémisztgetésed és az anti propagandád (csonkolás - kiszáradás - szerencsétlen életérzés) ellenére.


[link]


Hogy szexuálisan és higiéniailag mi jobb a nők számára, arról pedig olvass az interneten, vagy kérdezz meg valakit (már ha szóbaáll valaki veled).

2013. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Az 54%-osra ne hallgass,nem nő,hanem csökken a metélések száma világ viszonylatban,csak páran akarják az említett nő is itt terjeszteni ezt,hiszen ma már van minden napos tisztálkodásra lehetőség.Ez a szokás sivatagi népektől ered,ahol nem volt mód a rendszeres tisztántartásra.


az sem igaz hogy szebb lenne,vagy jobb kinézetileg,hiszen hazánkba igen kevés a metéltek aránya,vagy egészségügyi okokból vagy a vallásuk,szokásuk miatt vannak hazánkban metéltek.Ráadásul itthon beszólhatnak érte,ha valaki meglát,cikizhetnek és akár tetszik akár nem van akinek kenegetni kell később is a makkot,hiszen az hirtelen fedetlenné válik és érzékennyé válhat,szárazzá válhat ezáltal.


Sok nőnek nem tetszik a metélt pénisz látványa,itthon sok még nem is látot szemtől-szemben metélt péniszt,és amerikában is ahol korábban 60-70-es években sok helyen metéltek(eléggé sokféle nép van,emiatt terjedt annyira)ott is ma már csökken ennek a hatása,mára 40% körüli az arány.


A teljes gyógyulás 3-4 hét,és nem éppen a legkellemesebb a gyógyulási idő,hiszen kötözgetni kell a gyógyulási idő alatt,kenegetni.Az sem éppen a legkellemesebb ahogyan beleszúrnak az ember legintimebb részébe tűvel.Én nem tenném a helyedbe.

2013. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező döntsd el igazi magyar vagy vagy sem,magyaroknál nem szokás ez,minden szokásukat megpróbálják itt is erőltetni a már említettek amiről annyira írod hogy te nem vagy.A hölgyre meg ne hallgass,mindenkire erőlteti ezt a véleményt és az ormányos jelzőt az említett betűsökhöz tartozok szokták használnim,túl sok se x és new york részt nézet,ott mondta az egyik szintén zs nő .
2013. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!