Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámat nem tudom teljesen...

A fitymámat nem tudom teljesen hátrahúzni de semmiféle elváltozást vizelési problémám nincs van rá esély hogy ez fitymaszűkület? 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű az. Menj orvoshoz, akármilyen kellemetlen is
2021. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Igen.Körül fognak metélni.
2021. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Eléggé sanszos hogy az. De nem kell megijedni. Beszélj valamelyik szülöddel, hogy gond van lent és szeretnél elmenni egy urológushoz. Közösen keressetek egy olyan dokit, akinek jó a híre, és rendes. Aztán menjetek el hozzá, ő makd el mondja hogy mik a lehetöségeid. Monosm ne félj, nagyon sok hozzád hasonló srác van, elég csak itt megnézni a kérdéseket.

A 2-esnek meg ne hidj, csak ijesztgetni akar. Igen van rá esély hogy műteni kell, de ez egyáltalán nem biztos. Vannak mütét nélküli kezelés is, ill. a műtéteknek is ven több formálya. Van a melyiknék csak egy oici vágést ejtenek, bármiféle fájdalom nélkül.

A lényeg hogy ne félj, beszélj a szüleiddel, és menjetek el megnézetni.

A doki majd elmondja hogy mit kell tenned és milyen lehetőségeid vannak. Sok sikert és ne aggodj, minden rendben lesz! 🙂😉

2021. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!