Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Csak akkor tudom a fityám hátra húzni, mikor le van lankadva teljesen. Bár sok problémát nem jelent, mert "meg tudom oldani", hogy felállva ne legyen rajta a makkomon a fitymám. 18 éves vagyok, nemi életet még nem élek, viszont elképzelve elég hülyén fog kinézni ahogy minden alkalom előtt ott kell szórakoznom vele.
2021. jún. 25. 22:40
 1/8 anonim válasza:
72%

Akár az is lehet.

Sajnos én is pont ugyanígy vagyok vele, néha tényleg kellemetlen tud lenni.

18/f

2021. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az. Irány az orvos.
2021. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
páromnak is ez volt, menj orvoshoz, legyél túl rajta, mielőtt párod lesz
2021. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De úgy meg nem szeretnék élni, hogy lankadva sincs fityma a farkamon. Biztos nem bírnám azt ki
2021. jún. 25. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
miért ne bírnád ki? mi történne?
2021. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi körül van metélve.

Inkább még most menj orvoshoz mielőtt rosszabbodni fog, mert magától nem fog javulni, abban biztos lehetsz

2021. jún. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne a kifogást keresd hanem old meg a problémát.

Honnan tudod hogy majd úgy nem fogod kibírni?

2021. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne harapjátpk már le a fejét. Ha nem szeretne mütétet akkor nem szeretne. Különbenis, mivel hátra megy neki lankadt állapotban, a doki egy sima krémes kezelést is ajánlhat és akárki akármit mond, működhet az is. Nekem is volt anno szűkületem, és nekem nem kellett műteni, és nem is ujjúlt ki.
2021. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!