Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni ha elszíneződi...

Mit lehet tenni ha elszíneződik a makk körülmetélés után?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve lettem körülmetélve és kicsit sárgás elszíneződés van a makkomon. Nem viszket, semennyivel nem vakarom meg többször, mint pl 3 éve. Orvos vagy valami kenőcs? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. júl. 10. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Az én barátom is körülmetélt, neki rózsaszín a vágás felett és barnás alatta. Szerintem ez normális. Vagy neked csak a makk sárgás?
2021. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A makk pereme normális, szép, viszont felette sárgás, csak a makk. Mintha az a rész lenne csak sárgás amit kicsit sem fed le a fityma lankadt állapotban. (Teljes körülmetélés volt, csak egy minimális részt betud fedni ha olyan állapotban van)
2021. júl. 10. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvastagszik a bőr a makkon a védelem nélkül, ezért látod a keratinizáció / szarusodás miatt enyhén sárgásábbnak. Ez teljesen normális körülmetélt férfiaknál.
2021. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!