Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatában 1-2 apró rögös...

Prosztatában 1-2 apró rögös meszesedés, volt már valakunek hasonló?

Figyelt kérdés
Kell ezzel valamit tenni vagy nincs tényleg vele mit kezdeni? Egy hasi UH véletlen fedezte fel a prosztatában 1-2 apró rögös meszesedést. Panaszaim nincsennek nem is ezzel voltam vizsgálaton. Az UH-s doki azt mondta nincs ezzel teendő. Volt már vagy van valakinek hasonló?

2021. júl. 14. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megpróbálni anagy dózisú C vitamin bevitelét. Patikában 1 kg ascorbin sav kb. 4600 Ft-ba kerül. 24 óra alatt 1 -1 nagy evőkanál pűpozva1-1 liter szénsavas üdítőitalba. Én a COOP-ban árult almás -bodzást ajánlanám, abba símul bele legjobban 230 Ft/ 2 ,5 literes, aztán át lehet térni más fajtára is ha a másik jobban ízlik. Próba csereszneye. Ártani nem fog, oldja veskeövet is, és erősíti az immunrendszert. Én csinálnám egy 1/2 éveig aztán ellenőrző vizsgálat
2021. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
C vitamin nagymennyiségű bevitelétől nem kell félni. Orvosok ellenzi, de ők csak a WHO ajánlását követik és fogalmu k sincs azb áldásos működéről, és azt hazudják vagy legalább is azt terjesztik hogy vesekövességet okoz. Miközben meg oldja....Sőt erős baktériumöő hatása van
2021. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vesekövet a C vitamin esetében az okozza ha valaki rendszeresen folyamatosan túladagolja. Ráadásul kiviszi a kalciumot a szervezetből. De halaki egy alkalommal nagy dózisban beviszi attól nem lesz nagy gond.

Persze olvasom hogy féléves kura... Hát azt én se javaslom. De mindenki úgy kísérletezik magával ahol akar ez legalább nem illegális.


A vesekő fél erőszaktétel miatt lehet e a kerek képzeleti hogy egy bizonyos összetételű vesekő esetén kiüti az okot másik esetén súlyosbítja. Ugyhogy akkor legalább próbáljon meg az illető utánajárni hogy neki mibol A vesekő és a C vitamin kúra súlyosbító vagy ennyitené...

2022. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!