Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Verés széklet? Mitől lehet?

Verés széklet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap lettem figyelmes, hogy székelés után diónyi nagyságban véres a papír. Ma megnéztem, és egyik székletem után az egész víz piros volt a wcben. Eléggé megijedtem. A háziorvos szerint csak aranyér, de én aggódom. 21 éves vagyok, sportolok, és rendszeresen mozgok. Mi lehet ennek az oka?

2021. aug. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, a piros vér nagy valószínűséggel aranyér. Szedj detralexet, az nagyon jó aranyér ellen!
2021. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Végbélrepedés.
2021. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a háziorvosnak nem hiszel, menj el proktológiára, ott megvizsgálnak, meg is tükröznek. Az élénkpiros vér általában aranyérre utal, vagy végbélsérülésre, amit okozhat egy keményebb széklet is.


Aranyérre nekem a Reparon kenőcs vált be.

2021. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak aggaszt, hogy a wc csésze vizének egésze piros volt. Ez számomra egy új dolog...
2021. aug. 6. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ettel/ittal ceklat, vagy meggyet vagy cseresznyet? nekem attol szokott tiszta piros lenni?
2021. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!