Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, ha stressz...

Mit csináljak, ha stressz miatt nem áll fel?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerem egy lányt, aki nagyon nagy hatással volt rám, teljesen egy húron pendülünk, minden oké kivéve a szexet..sajnos van egy újkeletű betegségem ami miatt béta blokkolót szedek..első szexuális próbálkozásnál valószínűleg ezért nem állt fel..iszonyatosan rosszul éreztem magam, majdnem elsüllyedtem szégyenemben. A lány megértő volt, viszont azóta már kétszer próbáltuk és sajnos mindig visszatér az az emlék..és nem tudok ellazulni, rágörcsölök. Előtte sosem volt ilyen gond, azóta abba is hagytam a gyógyszer szedését..de tanácstalan vagyok, mert nagyon szeretném őt mindenhogy boldoggá tenni, és nem akarom emiatt elveszíteni.

2021. szept. 6. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy ?
2021. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Elöjáték milyen hosszu szokott lenni? Nyujtsátpk el amennyire csak tudjátok, igy a barátnöd is jobban felizgul és talán te is nyugodtabb leszel. Nincs semmilyen erekciod, vagy van de mikor behatolnál akkor elmulik. Ha az utobbi akkor -és ez most lehet nem jo tanács- kiprobálhatnád hogy veszel egy pénisz gyürűt. Az segitene megtartani az erekciót. Ahogy néztem neten amatör videókban viszonylag sokan használnak ilyet.

Szerintem te is abban a helyzetben vagy hogy csak egy "win"-re van szükséged. Kell egy sikeres aktus és már nem lesz gondod.

Minden esetre ezt hogy hogy érzel és hogy mitöl van öszintén mond el a barátnöd ek, nehogy azt higgye hogy ö miatta van, pl azért mert nem tartod vonzonak. Ha tényleg fontos vagy neki meg fogja érteni és talán még fontosabb leszel neki, mert tudja hogy meg akarsz neki adni mindent amit tudsz.

Addig amig nem megy a hagyományos mod, probáld kézzel, szájjal kielégiteni. Állitolag a hüvelyi orgazmus amugy is ritkább, szoval még lwhet így még hamarabb is eléri az orgazmust. A lényeg hogy érezze hogy neked fontos, ifövel pesig te is helyre jössz, ha megszünik a stressz és a teljesitési kényszer okozta szorogás.

2021. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

benne van a kérdésben a válasz:

"nem tudok ellazulni, rágörcsölök"

így nem is fog menni

egyszerűen el kell magadnak engedni (könnyű mondani), mert ez egy spirál, és egyre rosszabb lesz

igyatok meg előtte egy pohár bort, ez kicsit felold, és próbálj meg nem gondolni semmire, engedd a tested hagy működjön maga, ösztönösen, ne irányítsd

2021. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Mért pontoznak le minden választ itt? Szerintem vannak jo tanácsok is köztük!
2021. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
ez a gyk, egyesek a lepontozásra élveznek
2021. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!