Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félek a szülinapom miatt. Mit...

Félek a szülinapom miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni. És már nagyon sok ideje próbálkozom de nem megy mert állandóan bezabálok és nem tudom kontrollálni az evésem. Annyira elkeserít ez a sok kudarc. Megfogadtam hogy bizonyos fontos datumokig lefogyok. Ilyen volt a szülinapom is ami 1 hét múlva itt lesz. Altalaban a zabalasok után igyekeztem mindig megszabadulni az eteltol ilyen olyan módszerekkel de hát attól még nem fogyok szóval nagyon el vagyok keseredve, minden nap rosszul érzem magam és sírok. Félek a szülinapi tortától is hogy sok kalória és nem tudom kiszámolni és hogy soha nem fogyok le. Egyébként 159cm/52kg vagyok és 40re akartam/akarok lefogyni.

2020. ápr. 3. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
A 40 kg nem reális, a te magasságodhoz a 26-28 kiló lenne az ideális. Ugye te is érzed, hogy idiótaságot írsz,amikor 52 kilóval kövérnek gondolod magad? Sürgősen fordulj orvoshoz, elmeszakértőhöz, de ha egy troll vagy, akkor soha ne legyen ennél nagyobb sikered, mimt az a kérdés kiírása. Jó éjt :)
2020. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha te a 40kg-ot komolyan gondolod, amikor teljesen normális a súlyod, akkor pszichológusra van szükséged.

Szólj a szüleidnek, az evéssel kapcsolatos érzéseidről, és hogy milyennek látod magad, kérj segítséget.

2020. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha az alakoddal vagy elégedetlen, akkor edzened kell, nem hánytatnod és éheztetned magad. A formás nő a legvonzóbb és legegészségesebb, nem a deszka csontkollekció. Az a testsúly pedig garantálom, hogy senkinek nem jön be. Sírni pedig felesleges, főleg marhaságok miatt. Tönkretenni az egészségedet és a boldogságodat csak azért, mert te mindenáron egy csopfadt zombinak akarsz kinézni. Akkor egyszerűbb lenne halloweenre sminkelni magad és megoldottad a vágyad.
2020. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A testsúlyod teljesen normális. A testképed irreális, nem vagy kövér.

Ha formásodni akarsz, akkor egyél rendesen, és sportolj!

2020. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!