Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pfizer oltást kaptam az elsőt...

Pfizer oltást kaptam az elsőt és hogy véd E valamit vagy sem az első oltas és mennyi időn belül?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Véd, de csak kb. a maximális védelmének a 60 %-áig, tehát mondhatjuk, hogy valamivel több, mint feleannyira véd, mintha már mindkettőt megkaptad volna. (Ez a delta előtt volt érvényes, azóta nem olvastam erre vonatkozó tanulmányt, szóval lehet, hogy változott.) Kb. az oltás utáni 1-2 hétre alakul ki ez a védettség.

A második oltás után 2 héttel éri el a teljes hatásfokát.

2021. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Kb néhány hónap alatt leszel vérzékeny, és fognak az izületeid fájni kegyetlenül. Meg szédülni fogsz , néha rosszul leszel és hányingered lesz.

VAn a facén egy olyan csoport hogy " Pfizer mellékhatások ", lépj be és sok mindent megfogsz tudni, de biztos hogy elszörnyűlködsz hogy mit csinál az oltás. !!!

2021. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
2:Én sok olyan embert ismerek, aki Pfizert kapott, hónapok után sincs semmi bajuk, ne beszélj butaságokat. Az, hogy vannak olyen esetek, ahol oltás után ilyen problémákat tapasztaltak, az nem releváns egyértelműen mindenkire vonatkoztatva.
2021. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. Lépj ba abba csoportba és majd meglátod hogy milyen panaszok vannak.

Azokat nem én írom hanem több ezer ember leírja hogy milyen problémája és betegsége lett az oltás után.

2021. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na persze, ne terjessz olyat, aminek nem tudod a hátterét, ne a facebooknak higgy. Több millió embernek semmi baja, szóval megkérdőjelezhető ennek a hitelessége, ezek nem orvosi diagnózisok.
2021. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!