Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a sildenafil gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés

A hatásmechanizmusát ismerem, de miket érdemes még tudni róla? Tényleg mindegyik drága?

Gyógyítja is a merevedési zavart?

Alkohollal nyilván nem lehet kombinálni, viszont mennyi időnek kell eltelnie alkoholfogyasztás és a gyógyszer bevétele között?

Ki mennyi ideig szedte?

Keményebbé teszi az erekciót, maximálisan megmerevedik tőle a pénisz, illetve teljesítményfokozó hatása is van?

Kiknek nem válhat be?



2021. szept. 12. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2021. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem szedni kell hanem amikor szükséges akkor bevenni belőle.
2021. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de van valamilyen gyógyító hatása?
2021. szept. 13. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: urológus írhatja fel, kérésre megteszik. a sildenafil teva 100mg 12e a 12 darabos, ez felezhető. annyira fogja "megnövelni" a szerszámot, amekkorát a szived teljesítménye elbír, azaz itt nincs zero-to-hero (ha a "nulláról" indulsz, akkor a félmerev lesz a top). ha depressziós/stresszes vagy a rossz teljesítmény miatt, akkor akár az egész dobozzal is beszedheted, hatása akkor sem lesz. 100mg a napi dózis felső határa, 200mg ugyanez az USA-ban. a pultalóli potencianövelők a szexshopokban 3-5x mennyiséget tartalmaznak, mellé vérnyomásnövelőt(!!), azoktól úgy fogsz állni, mintha pumpálták volna, mellé 200/100 vérnyomással (relative alacsony vérnyomás mellett a sildenafil pacikuki). feltéve, hogy "jó szériát" fogsz ki, különben c-vitamin.
2022. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Feco84 válasza:
Szia nem gyógyitja a merevedést,viszont hatásos de nekem nem birja a szivem sajnos ezeket úgyhogy marad a lökéshullám kezelés,esetleg az implantátum.
2022. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom 62 évesen : (nem vagyok szétplöttyedt, bocs)

Nőtlen vagyok és csajozok, sokat.

Én kb 18 éve nyomom a potnövelőket. Mindet kiróbáltam, ami itthon elérhető volt. Semmi bajom tőlük, mind a mai napig. Kifogástalanul működik a cerka akkor amikor kell és elég sokáig. Sokszor egy óráig is áll, feltéve hogy a lány is foglalkozik vele(m). Van hogy elélveztem, utána egy ksi pihi, 15-30 perc, majd újból szeretnénk, a bnőm megoldja a kicsi szájával és mehet tovább :-)

Ami felgyorsítja a hatást, ha félbetöröm és így szétolvasztom a számban és úgy öblítem le ásványvízzel. Akkor kb 15-20 perc után már jó vagyok.

Tehát én nem elemzem túl, hogy mire hogyan hat még, élvezem az életet így és kész.

Alapból magas vérnyomásos vagyok nagymama-anyai ágon, mindhármónknak végig 160 körüli de stabilan ennyi és ez a fontos a stabil vérnyomás. Azoknál gond, akiknél hirtelen ugrál, náluk lehet baj.

Volt hogy mértem tablettaelőtt, ált. 160. Utána 2-3 órával pedig lement 135-140-re. Úgyhogy ez a része sem izgat.

2022. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én 58 éves vagyok,3 éve vagyok együtt a párommal.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy elég a heti egy szex.

Kivagyok éhezve rá, akkor tudok teljesíteni, működik a szerszám, de sokszor nem sikerül.

De azért ennél többször szeretném csinálni.

Az 50mg-os felét vettem csak be párszor, de az kevésnek bizonyult.

Beszéltem az egyik kollégával, aki 50mg-osat szed be.

Illetve azt mondta, hogy Ő már délután 4-5 óra körül beveszi, s akkor jó a hatás este.

Mit javasoltok?

Mennyit szedjek be, s a szex előtt mennyi idővel?

jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát vásárolj 100mg ost és azt felezd el. Kb egy de max 2 órával előtte vedd be. De ne a csodát várd (nem filózz rajta), hanem élvezd ami történik.
jan. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kipróbáltam akkor az 50mg-os Sildenafil-t.kb.1 órával előtte vettem be.

Müködött,tudtam teljesíteni.

Ennek ellenére azért érdemes elmenni urológushoz,kikerni a vèlemènyét?

Amúgy évente soktam járni,egy kis prosztata nagyobbodásom van.

Sajnos egész nap úlőmunkat végzek,s ez sem tesz jót.

Olvasgattam,hogy azert 58 éves kor körül már a ferfiak nagy százalékánál vannak kisebb gondok,persze soknál nincs.

jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!