Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 125kg 200cm mit gondoltok?

Akos4345 kérdése:

125kg 200cm mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenlegi súlyom 125kg, és 200-201 cm magas vagyok.

Mostanában elég sokszor edzek, 1hónappal ezelőttig kb 5fekvőt tudtam csinálni, most egy fogásbol kb 25 a maximumom.

Tudom, hogy ennél mégtöbbnek kéne lennie, de nekem már ez is nagy szó!

Edzek tovább!

Ezen kívül úszok, és viszonylag sokat sétálok is, valamint ha nincs suli, akkor sem vagyok tétlen, szerelek, kalapálok, traktorméretű dolgokat szerelünk, alkatrészeket gyártok (hobbyból).

Egy picit hosszadalmasra sikerült a magyarázatom, de úgy gondolom szükséges volt leírnom ahoz, hogy jól lássátok a fizikai életem. Nem vagyok sovány,de olyan nagyon elhízottnak sem érzem magam. Vastag csontjaim vannak a védőnőm szerint, és mondta hogy izmos is vagyok.

Talán egy 10kg-ot lehetne fogynom, ami úgy gondolom hogy nem olyan kevés.

Mindig is kritikus voltam a testemmel szemben, sosem felelek meg magamnak.

Kíváncsi vagyok hogy számok alapján ti mit gondoltok rólam?

Köszönöm szépen a segitségeteket, és a válaszaitokat, valamint azt hogy időt szántok rám!



2021. nov. 1. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván van rajtad valamennyi felesleg, de abszolút nem vagy dagi.

Én 196 cm vagyok és 140 kg. Így is elvagyok, igaz, én nem soká kezdek egy -20 kilózást, mert rám fér. Neked nem muszáj.

2021. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha 5 fekvőtámaszt nem tudtál megcsinálni, akkor minden plusz súly zsír, és nem izom. Le kellene fogyni kb. 20-30kg-ot, nagyon nem 10kg-ról van itt szó. Ha a védőnő szóba kerül, akkor még csak általános iskolás vagy?
2021. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Pont ezért kezdtem el én is fekvőtámaszozni.

Próbáltam egy picit szálkásítani.

Kb 3hónapja úszom, és 1.5hónapja minden nap fekvőket meg ilyesmi erősítő gyakorlatokat nyomok.

Súlyra nem lettem kevesebb, de talán izmosabb lettem.

Nemtudom mennyire olvastad végig, mostmár nem 5fekvő megy hanem 25 :)

Egyébként elfelejtettdm oda írni.

17éves srác vagyok

2021. nov. 1. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon sok ez, én 186 vagyok, mellé 87 kg, te pedig jóval magasabb vagy :)
2021. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
BMI kalkulátor szerint 30 körül lehetsz és olyan 95kg-100kg lenne az ideálos. Ám mivel roppant magas is vagy, nem lehetsz deszka és a mostani súly sem vészes. Egy férfin mindig lesz egy kis felesleg megfelelő izomzattal. Szóval csak folytasd az edzést, mert azzal teszed a legjobbat magadért.
2021. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Én sem érzem magam olyan nagyon dagadtnak.

Egy kis feleslegem van ez nem kérdés.

Csak régebben elég dagi kissrác voltam, így az önbizalmam sajnos nem túl jó, de már talán "alakulok".

:)

2021. nov. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!