Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét után aki...

Fitymaszűkület műtét után aki nincs meg elégedve a végeredménnyel annak mi az konkrét oka?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem vagyok 100%-osan megelégedve. Nyilván hozott anyagból dolgozott a DR. és az is igaz másfél hét telt el. Igatából az a bajom nem olyan MAKK-os hanem full alá lett varrva és egyöntetűnek néz ki annyira nem vészes, de én azt hittem jobban kiáll majd a makk pereme. az is lehet majd még alakulni fog.

2021. nov. 8. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem tudnak valtozatni Midenkinek mas van akinek makk nagyobb van akinek test van akinek a nyil alaku van akinek nem
2021. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
bocs, de másfél hét után mit vársz? még meg sem gyógyult
2021. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, tul korai latni a veglegeset. A bor nem lesz ott, de a tobbi adott. Partnert nem fogja ilyesmi zavarni, hidd el.
2021. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
A makk hiperérzékenysége még másfél év után is. Az állandó gézbe csomagolás. Nem egyszer munkahelyen esett le a csomagolás és alig bírtam olyan helyre vonulni ahol vissza tudtam bugyolálni mert megőrülök ha bármi hozzáér.
2021. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a doki nem szépen varrt. Csak belevágott a fitymafékembe is, ami ott fityegett. Kissé alulbecsülte az intim méreteimet is, mert bár totál átlagosnak számítok, de a grower (vérfsz) kategória, azaz petyhüdten eléggé összemegy. Állva pedig nyilván nem nézte meg. Túl sok bőrt hagyott meg, ami ernyedten összetorlódott a makkom tövénél az árokban. Tehát elvileg fel lehetett húzni még rá, de közben az alaka miatt mindig visszacsúszott. Azóta elmentem korrekcióra és feszesebbre vágattam, illetve most már plasztikai sebész kezébe helyeztem a férfiasságom. Úgyhogy ne félj, az új helyzethez hozzá lehet szokni pár hét alatt.
2021. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért pontoztatok le?
2021. nov. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem én voltam
2021. nov. 9. 06:52
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
KM- szerintem vedd le neved mert itt szemelyekre megy pontozas nem mondani valora
2021. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Köszönöm utolsó! Megfogadtam.
2021. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!