Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha nem szoktam magamon...

Baj ha nem szoktam magamon csinálni önvizsgálatot?

Figyelt kérdés

Ma volt az iskolámban egy fiatal csinos csaj egészségügyi intézettől, és tartottak egy előadást a rák megelőzésekről és egyéb szűrő vizsgálatokról.

Mutattak képeket a beteg és az egészséges szervekről, többek között a mellről, heréről és a nemi szervekről valamint azon elváltozásairól. Plusz a végén körbeadott egy gumi herét és egy gumi mellet a nő, amibe betett egy kis golyót mint egy csomót amit kilehet tapintani. Azt körbe lehetett adni, de én nem tapintottam meg.

Kicsit zavarba jöttem a témától, mert nem szoktam magamnak ilyet csinálni.

Ezt hol, hogyan és milyen gyakran kéne csinálnom?



2021. nov. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
mondjuk ezt pont tőle kellett volna megkérdezni, azért volt ott ;)
2021. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy:

[link]

2021. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell naponta, de néhány hetente azért érdemes.

A hererák sajnos nem válogat, bárkinek lehet, de cserébe nagyon jól kezelhető, ha időben felismerik.

Mivel az elején más tünet nincs, ezért fontos az önvizsgálat. Ha nem veszed észre időben és áttétes lesz, akkor sajnos az egész életedet tönkreteheti.

2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nemi szerveinket nap, mint nap megfogjuk pisiléskor vagy fürdéskor vagy világi örömöknél. Persze nem kell ádázul fogdosni magad nap, mint nap és rettegni, de azért egy sima here- vagy melláttapogatás nem hiszem, hogy hetente túl időigényes lenne.
2021. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!