Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy reagáltad le mikor...

Hogy reagáltad le mikor kiderült hogy fitymaszükületed van?

Figyelt kérdés
Anyuddal apuddal beszélted meg? Bent voltak a vizsgálatnál? Nekem merevedésem lett közben és nagyon égtem. 13 éves voltam.

2021. nov. 13. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskorom óta tudom hogy az van nekem, kb már azóta mióta életemben először felállt 7 éves korom körül.
2021. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen anyuval mentem és ciki volt
2021. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
6 éves voltam, iskola alkalmasságin derült ki. Anyummal beszéltem meg, ő kísért el körülmetélésre is. Egy rossz volt, amikor meggyógyult, a körzeti gyerekorvos is megnézte. Pedig nem akartam megmutatni :-)
2021. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Én 9 évesen vittem a fiamat nagyon szegyelte magát.
2021. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én anyuval voltam. Nagyon gáz volt a vizsgálat. De mindegy. Előtte kb 10 éves koromba látott ott lenn
2021. nov. 13. 20:37
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom
2021. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
20 éves korom körül derült ki. Sokkal hamarabb kellett volna, de a kutya nem vizsgált ki teljesen.
2021. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal beszeldd meg akivel kevesbbe erzed cikinek. Az apak altalaban jobban kezelik szerintem mert aterzik. Vizsgalatkor nem kotelezo o is bamuljon, siman megvarhat kint vagy nem nez. En ezt tennem a gyerekemmel. Egy dolog a legfontosabb: ha eszreveszed, hogy szukuleted van akkor foglalkozni kell vele, nem halogatni. Huszonevesen sem lesz kevesbbe ciki erzes mint kiskamaszkent. Megkimeled magad egy csomo szorongastol. A doki elott nem kell szegyellni, o kb orankent lat ilyet, nem azt nezi, hogy pont a tied ilyen vagy olyan.
2021. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Én a felrántással próbálkoztam de nem jött be.


Sajnos azóta is úgy van. Néha ha nagyon pelyhüdt, pár hetente fültisztító pálcikával benyúlok és kitakarítom alóla a rittyót de ez elég nehéz mert hiperérzékeny.

Könnyebb volt amíg volt lidocain spray-em , olyan amit régen a fogorvos odafújt, ha még emlékszik valaki. De sajnos elfogyott.

2021. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sjnálom!!
2021. nov. 14. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!