Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy reagáltad le mikor...

Hogy reagáltad le mikor kiderült hogy fitymaszükületed van?

Figyelt kérdés
Anyuddal apuddal beszélted meg? Bent voltak a vizsgálatnál? Nekem merevedésem lett közben és nagyon égtem. 13 éves voltam.

2021. nov. 13. 20:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A felrantast letapadasnal hasznaljak. Nem kell osszekeverni a 2 dolgot. Ha felrantod a szuk fitymat max jol bereped es verzik aztan hegesedik amitol meg szukebb lesz. Tessek orvoshoz menni!
2021. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal beszéltem meg, aki kért időpontotbaz urológián egy ismerősénél. Mondjuk ő maga nem vette a fáradtságot, hogy megnézze előtte vagy elkísérjen, de a műtét után szerette volna látni a sebem. Jófej volt és beszélt a saját kantárszakadásáról kb. velem egyidősen. Büszke volt rám, hogy mertem segítséget kérni és vállaltam a műtétet és cinkosan a használatára bíztatott.
2021. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Levágták teljesen a bőrt?? 😪😪
2021. nov. 14. 14:45
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
#12 Igen, mert a fitymafékem is rövid volt, mellette enyhe fitymaszűkület és masszív fitymatúltengés. Akkor restelltem a dolgot, mert a doki elég érzéketlen volt a kórházban, de aztán csak segített. Rém kínos vizsgálat, pláne a körülmetélés, de azóta minden rendeltetésszerűen működik még ha ki is lett fordítva. A világ durván negyede körülmetélt (kb. 1 milliárd férfi), így ez csak nálunk megvetés tárgya. USAban ez babakorban általános (kb. 70-80%), illetve a dél-korei legényeknél is közel 98-100%. Ebben a két országban lett a rutin része, akik nem vallási okok miatt csinálják. Úgyhogy ha arra is kerülne sor, mert nem vált be a szteroidos kenőcs vagy a bevágás, akkor sem kell szégyenkezni. Nemi életre alkalmas állapotba kell hozni magatokat, így ne kövessétek el azt a hibát, mint én, hogy a tini éveimet gyávasággal töltöttem és hárítottam illetve halogattam a problémát.
2021. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fürdésnél derült ki, amikor felállt, és nem ment hátra úgy a bőr, ott kezdődött minden:D
2021. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
"így ez csak nálunk megvetés tárgya" - ezt ugye nem mondod komolyan ? Maximum a neonáciknál, normális emberek emiatt nem mondanak egy rossz szót sem.
2021. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15: Mennyi idős voltál akkor?
2021. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orvosnál derült ki ki akadtam eléggé
2021. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem is tudom mihez kezdenék védtelen makkal.
2021. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Rákosy Dzsínó Fernandó ***** válasza:
35%
haha llol kicsi a fasszod xd nekem nagyob
2021. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!