Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha le tudom magam cumizni?

Az baj ha le tudom magam cumizni?

Figyelt kérdés
18 eves srac vagyok es suliba tesin ilyen hajlekonysagi tornakat csinaltunk gerincre meg ilyenek mar 1 hete kb es azota most ahogy telefonoztam fekves kozbe a labamat magamra hajtottam nem tudom ezt hogy irjam le de tudjatok mintha a nyakamba tettem volna csak nem ugy hanem nyujtott labban fekudve na es a kezem hozza ert telefonozas kozbe a farkamhoz el kezdtem fogdosni kicsit aztan bele gondoltam hogy be tudom e kapni es kivettem es bele logott a szamba es le tudtam magam cumizni ahh tudom fura de hetero vagyok van baratnom is és mielott az mondanatok akkor biszex vagy meleg vagyok NEM nem vagyok biszex se meleg mert fiukra nem all fel csak lanyokra es a lanyokhoz vonzodom, hiaba irjatok hogy egy hetero nem csinal ilyet pedig de es az vagyok !HETERO! Varom a valaszokat :)

2021. dec. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Jezusom, nyugodj mar le. Mondjuk ha tudnam se csinalnam, de lelked rajta, te dolgod.

Vannak hajlekonyabb emberek a vilagon, nem mindenki egyforma.

2021. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
hát, egészségedre.
2021. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Az igen! Hát még ha a segged is ki tudnád nyalni!
2021. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Élvezd ki a világot .
2021. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ettől nem vagy biszex. Elég sokan megpróbálták már ;)

De egyébként nem értem a kérdést. Miért lenne baj?

2021. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Semi baj vele sokan irigyek ra :D ne izgulj mi max filmen latunk ilyet
2021. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan csaj aki kitudja magát nyalni
2021. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2021. dec. 2. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ma csak a sajátod, holnap már a haverodét is szeretnéd. Azután meg mindenkiét bekapni. Sajnos ez igy fog történni
2021. dec. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
nem baj en is be tudom es van haverom aki be tudja..gyertypozba mi is elérjuk,hat legalabb tudjuk milyen fa.szt sz-opni,,amugy nem is rossz :D
2021. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!