Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha felnőttként is szeretn...

Baj, ha felnőttként is szeretnék cumizni? Ez mitől lehet? Vapaki más is van így?

Figyelt kérdés

#egészség #cumi #mentáliswgészség
2020. márc. 20. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Elég sok lány szeret cumizni.

2020. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, ha te szeretsz, sok mentális betegség van ezeken kívül is.
2020. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de nem is az a szint, hogy szakember segítségét kellene kérni.
2020. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb bajod ne legyen...

Egyébként abból a szempontból, hogy ez normális-e, mindenképp a motiváció számít. Például kíváncsiságból teljesen normális. Ha valami biztonságérzetet, megnyugvást vársz tőle, mint amit gyerekkorodban adott, az nem a világvége, viszont nyilván azt jelzi, hogy érzelmi gondjaid vannak. Ha a főutcán szeretnél cumival a szádban sétálgatni, az nem normális. Ha szexuálisan felizgat, az megint más téma, akkor ez egy fétis, bár talán ha így lenne, azt írtad volna.

Mindenesetre felnőttként "cumizni" elég nehézkes, mert ahhoz baromi nagy méretű cumit kell szerezni, persze netről minden kacatot lehet már rendelni...

2020. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
abdl is vagyok
2020. márc. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!