Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv, visszatérő vizelési...

Üdv, visszatérő vizelési fájdalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok egy két éve kezdődött az egész, hogy elkezdett a vizelés végén fájni a mindenség...

Azóta cickafarok teát tőzeg áfonya kapszulát szedek de mindig vissza vissza tér és sajnos egyre sűrűbben...

Mostanában már, ha megérz, hogy fáj idegességemben hányingerem is lesz.

Egyszer voltam vizelet vizsgálaton de mire leadtam nem fájt szóval... Azt nem tudom mennyire volt igaz.

Két hete voltam orvosnál aki adott anti biotikumot tökre megörültem már, hogy nem fáj errefel ma megint... Vizeletemet ő is Elküldte, héten megyek megmondja mit láttak.

Egyszerűen nem értem egyre rétegesebben öltözködök, oda figyelek, már nem tudom mi van. Nagyon utálom ezt az egészet ilyenkor elmegy az életkedvem valaminek valami ötlet vagy tapasztalat esetleg... Nem tudom bármi.

Infó: vizelés végén kezd fájni mikor lassul a vizelet sugár, akkor elkezdett szaggatni és akkor kezd marni, viszont ha nem várom meg, hogy lelassuljon és csak úgy vizelek akkor nem is fáj... Ez biztos, hogy határozó tényező csak sajnos nem tudom mit jelent(ne írja senki hogy csak így vizeljek mert azért ez nem teljesen lehetséges)



2017. dec. 17. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!