Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sürű vizelési inger?

Sürű vizelési inger?

Figyelt kérdés

December elején kezdődött hogy nagyon sűrűn kell wc re járnom , utána 1 kicsit ilyen diszkomfort érzésem van mintha enyhén csípne vagy nem is tudnám megfogalmazni , és van mikor kicsit megmarad az érzés hogy még kell.

Most jutottam el urológushoz elozo heten kedden.

Megvizsgált , ultrahang , heréket , prosztata. Volt vizelet vizsgálat , nem talalhato bakterium. Azt mondta hogy a prosztata normal meretű. Írt ki antibiotikumot , proxelan vegbelkupot , meg valami pollecin vagy mit.

Szerinte 1 visszamaradt prosztatagyulladas.

Azt mondta h ezeket szedjem.

Mondta hogy legyek turelmes , mert kell idő.

Tegnap már szinte teljesen jó volt , kb 6-7x voltam wc n. Teljesen megörültem , az a furcsa érzés is eltűnt .

Viszont mára megint visszajött ez a gyakori , meg a fura érzés is. Éjszaka is ált. 1x fel kell kelnem .

Ezen kivul semmi panaszom.

Van vkinek tapasztalata? Vagy volt hasonlo? Mi tortent vele?

Kezdek egyre ketsegbeesett lenni , nagyon elszomorit. Szeretnem visszakapni a regi eletem.

Elore is koszi

26/F



2022. jan. 17. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pl mycoplasma, ureaplasma tenyesztés volt?

Az lényegtelen, hogy nem volt benned AB. Az nem betegség, hanem gyógyszer.

Es nem jó ötlet bevenni 3 szemet, és kész. Végig kell szedni. Nem csoda, ha sokan ilyet tesznek, lesz egy csomó ab rezisztens baci. Eddig kellett 800, hogy baj legyen, majd elég lesz 30 adag baci is hozzá

2022. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, ne privizz, lécci.

Ide legalabb írd meg, hogy mások tudjanak reagálni tapasztalat alapján...

2022. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!