Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hónapja használok minoxidi...

Egy hónapja használok minoxidilt férfias kopaszodásra, azóta nincs libidóm de szószerint semmi,külföldi oldalon olvastam hogy van ilyen mellékhatása, mikor tér vissza minden a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor abbahagyod.
2022. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Mivel a kopaszodás oka a tesztoszteron, a gyógyszer meg ezt állítja le, ne csodálkozz.

Ha abba hagyod, idövel visszaállhat a hormonszinted, akkor lesz megint olyan minden, mint korábban.

2022. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A minoxidil nem hat a DHT szintre, tehát nem állítja le és nem is csökkenti a szintjét.
2022. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-mas,a minoxidil hat a dht-szintre
2022. febr. 16. 16:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hol írják, hogy hat rá? A dobozán vagy a tájékoztatón? Mert a belinkelt oldalon azt írják nem hat rá...

2022. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalon olvastam
2022. febr. 16. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt sem írja, hogy csökkent libidót okozhat. Biztos emiatt van és nem más miatt? Plusz ennek ha jól tudom kell 3-4 hónap, hogy kifejtse hatását, tehát ha egyidőben kezdődött a használatával a probléma akkor nem valószínű hogy attól van.
2022. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
2022. febr. 16. 17:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok angolul, csak google fordítóval tudom "értelmezni".

De prolaktinról van szó, ami nyilván nem tesztoszteron, tehát arra nem hat, vagy linkeld be azt a részt ahol azt írják hat, mert mint mondtam nem tudok angolul.

Azt meg google fordítóval nem igazán tudom értelmezni, hogy most a minoxidil 6 hónapi használata után jelentkeztek a tünetei vagy sem, tehát 6 hónapig használta aztán előjöttek ezek a problémák?! Mert akkor neked továbbra sem attól vannak problémáid, de ha biztosra akarsz menni menj laborba és nézess hormonokat, vagy hagyd abba a használatát és várj változik-e a dolog.

2022. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem és köszi, egy külföldi oldalon rengeteg kommentet olvastam fiatal srácoktól hogy 1 hónap használat után libidó és erekciós problémák jelentkeztek
2022. febr. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!