Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit érdemes tenni? Nem tudom,...

Mit érdemes tenni? Nem tudom, hogy induljak neki.

Figyelt kérdés

Pár hete sajnos merevedési zavaraim vannak, egyedül, illetve ha párommal vagyok, akkor is jelentkezik. Elmentem urulógushoz, aki szimplán kérdésekből megállapítva, felírt egy esemény előtti gyógyszert (gerocilan). Ez hatásos lehet? Várjam meg, hogyan hat, vagy inkább keressek közben egy magán dokit? Azt mondják 90%-ban lelki eredetű a dolog, és így 20 évesen nem is gondolnám, szervi probléma.

Próbáljam megoldani a lelki dolgokat, vagy menjek előbb biztosra orvosi úton?


2022. márc. 4. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét úton érdemes elindulni párhuzamosan, de valóban inkább a lelki okát keresd főleg.
2022. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjjel/reggel van spontán merevedésed? Ha igen, akkor nagy valószínűséggel nem szervi probléma. Sajnos ez a gond az állami ellátással. Nem a probléma okát keresik, hanem csak a tünetet kezelik. A potencianövelővel az a baj, hogy hozzá lehet szokni. Ha van időd, pénzed és kedved, keress fel egy olyan klinikát, ahol merevedési zavarral is foglalkoznak. Ha nem szervi baj, akkor ezeken a helyeken van szexuálpszichológus rendelés is.
2022. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván lelki eredetű és a legrosszabb amit tehetsz hogy gyógyszert szedsz rá.

Várjatok, pihend ki magad és rendbe fog jönni.

2022. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 évesen én sem gondolnám hogy szervi a gond, de ha ez megnyugtat, akkor menj el magánban urológushoz és vizsgáltasd ki magad.


A lelki dolgokat pedig neked kell tudni, te tudod hogy mi az ami nyomaszt. Egy biztos, hogy ezen ne rágódj, mert nem fog segíteni.

2022. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felkereshető ezzel foglalkozó pszichológus, de érdemes kizárni az olyan szervi okokat, amelyek fiatalon is előfordulhatnak, pl. krónikus prosztatagyulladás, kóros vénás elfolyás.
2022. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!