Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normalis hogy lekokadt a...

Normalis hogy lekokadt a baratomnak? Miattam volt?

Figyelt kérdés
A baratom 23 eves es meg nem volt lannyal, total tapasztalatlan. Ma eljutottunk oda h vmit csinalunk, volt hosszú előjáték, ereztem h dudorodik neki. Levetkoztunk idaig minden oke volt. Felhuzta a gumit es lelankadt. Probalta használni de en nagyon szuk vagyok, ugyh esélytelen volt. Utana elkezdett ujjazni es 20 másodperc alatt elment. Miattam kokadt le neki, mert ocsmany vagyok? Vagy lehet mas oka is? En egybol elkezdtem panikolni hogy csunya vagyok es emiatt. Majdnem bogtem is h latod en megmondtam hogy csunya vagyok es erre a farkad is bizonyitek. Állítja hogy nem miattam volt, es o sem tudja miért? Valami tanacs hogy-hogy lehetne ezen segiteni?

2022. márc. 7. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hagyja abba a maszturbálást egy időre. Illetve fokozatosan hangolódjatok egymásra. Nem kell egyből ajtóstól rontani a házba. Azért volt mert teljesíteni akar.
2022. márc. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked sincs sokkal több tapasztalatod a szexről.
2022. márc. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Keressen egy szebb nőt.
2022. márc. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom, tapasztalatlan. A gumival való "kisérletezés", stb. lelankasztotta.
2022. márc. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom volt és rágörcsölt, nem miattad volt. Ha miattad lenne az előjátékot se élvezte volna
2022. márc. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért nem kell totális depresszióba esni, főleg nem veszekedni a sráccal, mert hidd el, ez most brutálisan mély nyomott hagyhatott benne, hogy elkezdted neki magad okolni, hogy miattad nem tudott teljesíteni. Elég nehéz lehet a srácnak így is, és te a megértés és támogatás helyett még tovább döngölted szegényt a földbe. Ahogy olvasaom kérdező az írásod, te még nem értél meg agyban a szexre, mert nem tudod helyesen kezelni a történéseket.


A srác szimplán ideges volt, hiszen első aktusa lett volna, most veszítette volna el a szüzességét. Az óvszer felhelyezése többeknél okoz merevedés csökkenést, vagy a megszűnését, mivel a szexuális inger megszűnik, mert az agy a gumi felhelyezésére koncentrál. Van ilyen, idővel gyakorlottabban már nem lesz ilyen gondja.

Ha pedig nem kellenél neki, mert csúnyának tartana, akkor pedig nem ujjazott volna téged, hogy neked jó legyen. Szóval le a kalappal a csávó előtt, hogy nem hagyott téged ott parlagon, miközben lelkileg biztos a padlón volt, hanem el akart téged juttatni a csúcsra. Szóval miközben cserbenhagyta a férfiassága, akkor is veled foglalkozott.

Leszel szíves bocsánatot kérni szegény sráctól, és a jövőben megértően hozzá állni, mert mint az írásod is mutatja, neki te vagy az első. Viszont a te viselkedésed azt mutatja, hogy neked is te magad vagy az első, és semmi megértés nincs a részedről a srác irányába.

2022. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Az óvszer miatt volt. Az én barátomnak is mindig kinyírja.
2022. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Aonime ***** válasza:
100%
Gratulálok hogy el sirtad magad, ezek után meg nagyobb nyomást helyeztel rá, ne jatszad az eszed, ha veled van nyilván nem vagy csúnya, de innen nagyon nehéz lessz vissza hoznod az önbizalmat..
2022. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők nagyon elvannak szállva maguktól. A szex nem rajtuk múlik,hanem a férfiakon. Fogalmuk sincs hány felé kell 1 férfinek megosztani a figyelmét .Figyeljen önmagára,a merevség megtartására ami nem is könnyű,egyszerű.Érzéseire mikor kell azt közben korrigálni,s hogyan .

Fizikai állapotára . A szakirodalom szerint,még a nők azt is elvárják ,hogy szex után még simogassák is őket .Ez a férfiakat illetné meg,hisz ők dolgoztak meg érte . Lankadt p. még szex nem történt meg .

2022. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok en sem tapasztalt ez a baj. Es ilyen meg sosem tortent. Nem gondoltam volna h ilyen lehet a ferfiaknal akkor is ha bejon a csaj nekik. En ugy tudtam h csak akkor lankad le nekik ha undorito a csaj vagy szexuálisan nem vonzó.


Ugy erzem ilyen teren egyszerubb a noknek.


Ma beszeltunk arrol ami tegnap történt es en is bocsanatot kertem tole. Mondta hogy nagyon parazott es csak arra gondolt egesz vegig h tul hamar fog elmenni vagy h el fogja rontani. Vagy h azt gondolom hogy tul kicsi neki. Mondta h miutan felhúzta a gumit total elszallt minden. Es h meg amugy sem huzott fel sose gumit ugyh ez meg nehezebb volt.

Megbeszéltük hogy hogyan tovabb, es h mit tudunk csinálni es hogy tudok neki segíteni h ne rettegjen ennyire. Rosszat nem akartam neki, csak nekem eleg durva önértékelési problemaim vannak, es mar par napja megmondtam neki, h nem szeretnem tönkretenni az elso alkalmat neki mert csunya vagyok, es jobb lenne ha keresne egy másik csajt. En csak meg akartam vedeni. Aztan sajnos az tortent amit mondtam es ez hagyta el a szamat h tudtam h el fogom szurni az elsojet.

2022. márc. 7. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!