Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normalis hogy lekokadt a...

Normalis hogy lekokadt a baratomnak? Miattam volt?

Figyelt kérdés
A baratom 23 eves es meg nem volt lannyal, total tapasztalatlan. Ma eljutottunk oda h vmit csinalunk, volt hosszú előjáték, ereztem h dudorodik neki. Levetkoztunk idaig minden oke volt. Felhuzta a gumit es lelankadt. Probalta használni de en nagyon szuk vagyok, ugyh esélytelen volt. Utana elkezdett ujjazni es 20 másodperc alatt elment. Miattam kokadt le neki, mert ocsmany vagyok? Vagy lehet mas oka is? En egybol elkezdtem panikolni hogy csunya vagyok es emiatt. Majdnem bogtem is h latod en megmondtam hogy csunya vagyok es erre a farkad is bizonyitek. Állítja hogy nem miattam volt, es o sem tudja miért? Valami tanacs hogy-hogy lehetne ezen segiteni?

2022. márc. 7. 02:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Először rakd helyre az önbecsülésed. Hogyha abból, hogy egy szűz fiú nem tud jól teljesíteni az elsőnél, neked az jön le, hogy te csúnya vagy, akkor inkább ne pasizz.


Baszki együtt vagytok, téged akar, hogy látna már csúnyának?? Könyörgöm, engem nagyon kevés dologgal tud felhúzni egy nő, de ezzel biztosan.

2022. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

h latod en megmondtam hogy csunya vagyok es erre a farkad is bizonyitek. - mégis mit sajnáltatod magad? De komolyan?


A pasid izgult, hogy elsőre nem fog neki sikerülni, te sem izgultál fel, úgyhogy várható volt, hogy ez lesz.

Normális!

Még 2-3x-ra is vszeg így történik. Mondjuk ha felhagynál a magad teljesen felesleges ostorozásával, és hiszti helyett (bőgsz? Miért?) neki segítenél, rögtön ő sem érezné kudarcnak az egészet.


Néha nálunk sem jön össze, és? Akkor gumi le, és beszélgetünk összebújunk, csókolózunk, aztán elvisszük egymást orálisan.

2022. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat nem akartam neki, csak nekem eleg durva önértékelési problemaim vannak, es mar par napja megmondtam neki, h nem szeretnem tönkretenni az elso alkalmat neki mert csunya vagyok, es jobb lenne ha keresne egy másik csajt. - ha lenne egy kis esze, TÉNYLEG ott hagyna a francba.


Ha lenne egy kis eszed, NEM pasiznál, míg mentálisan nem vagy jól.

2022. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!