Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem? (bővebben...

Rövid a fitymafékem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Le tudom húzni mereven is teljesen a fitymát a makkról. Viszont eléggé felgyűrődik alatta, és vissza akar csúszni, kb. a makk harmadáig. Továbbhúzni alig tudom, előrehajlik a makk. Ez normális, hogy csak ennyire tudom hátrahúzni? Nem szexeltem még, de szex közben ez gondolom zavaró lehet. Rövid a fékem, vagy esetleg más probléma van vele?

Küldhetek képet róla, ha úgy egyszerűbb véleményt mondani.


Köszönöm a konstruktív válaszokat!



2022. márc. 8. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Keress fel egy urológust és neki mutasd meg a képet, ne ismeretleneknek küldj képet a péniszedről. Ha tényleg gond van vele, akkor ő tud is rajtad segíteni. Egy kb. 20 perces beavatkozásról van szó + kb. két hét gyógyulás.
2022. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, ez valóban rossz ötlet volt, már jönnek a melegek képet kunyerálni privátba, legalább ne lenne ennyire átlátszó, hogy csak a potya farokkép kell nekik...
2022. márc. 8. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ki hogy van vele, de van amikor jobb látni az adott problémát. Volt hogy kértem képet privátban, nem volt vele gond. Kaptam és többeknek is volt hogy tudtam segíteni.
2022. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Potya farokképért nem ezen az oldalon állnék sorba, mert kb több millió van fent az interneten, köztük válogatottan bajnok péniszekkel. Szóval ha tényleg kíváncsi vagy a válaszra, küldesz. Ha nem - akkor nem. Ez végtelenül egyszerű.
2022. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# kösz, hogy helyettem is megfogalmaztad.
2022. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy rövid a fitymaféked. De én nem képet vinnék orvosnak, hanem mutatsd meg neki élőben, hogy rendesen meg tudja vizsgálni, és tanácsot tudjon adni.
2022. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A képre azért van szükség, mert a kérdező azt írta, hogy merev állapotban van problémája. Természetesen az orvos meg fogja vizsgálni, de lehet, hogy lankadt állapotban nem lát semmi rendellenest. Eddig háromszor vizsgált urológus más okok miatt, én biztos, hogy nem tudtam volna erekciót elérni, szó szerint fülemet-farkamat behúztam. Viszont ha látja a képeket, akkor könnyebben tud döntést hozni. Az orvosnak sem az a célja, hogy még kellemetlenebb helyzetbe hozza a páciensét, mert akkor oda a bizalom.
2022. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!