Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszatérő fitymagyulladás?

Visszatérő fitymagyulladás?

Figyelt kérdés

Évente 3-4 alkalommal van fitymagyulladásom, a rendszeres és alapos tisztálkodás ellenére is. Kenőcs és kamillás borogatás után elmúlik pár nap alatt, aztán hónapokig-fél évig semmi majd újra előjön.

Valakinek volt már ilyen? Mi lehet rá a megoldás hogy ne jöjjön elő újból és újból? Tudom, hétfőn orvoshoz is el megyek de addig is kíváncsi vagyok kinek volt már ilyen.



2022. márc. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Orvostól orvosig jártam hasonló problémával, de mindegyik radikális műtétet javasolt, mert különben sohasem fog meggyógyulni és mindenféle halálos betegségem lesz és kampec.

De nem hagytam levágni és elkezdtem mindenféle kenőccsel kísérletezni, míg végül rátaláltam az igazira, ami végül elmúlasztotta.

(Igaz, hogy teljesen más célra gyártották.)

2022. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Okozhatja a fehérneműben benne maradt mosószer maradvány is.
2022. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezeletlen cukorbetegség is lehet a háttérben.
2022. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!