Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik vizsgálatot választanád...

Melyik vizsgálatot választanád? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az üzemorvos nálunk alapos vizsgálatot végez, a vizsgálat során többek között a férfiaknak le kell tolni a gatyát megnézi nincs-e sérv egyéb probléma. Egy kollégája szokta helyettesíteni aki csak felszínes vizsgálatot végez, sokan hozzá akarnak bejutni.

2022. máj. 25. 07:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

19

Na, az urológus pláne mumus. Remélem, soha az életben nem találkozom eggyel sem (páciensként). Nem sok ennél megalázóbb helyzetet tudnék elképzelni egy férfi számára.

2022. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
#21 Sajnos muszáj. Harmincas éveim végén volt egy prosztatagyulladásom, aminek néha most is érzem az enyhe tüneteit. Nem is teljesen prosztatagyulladás, hanem inkább krónikus kismedencei fájdalom szindróma. Továbbá a családom apai ága hajlamos az urológiai daganatos megbetegedésekre, így a legokosabb dolog az évenkénti kontroll. Amúgy jó neked, ha még nem voltál urológusnál, én már 21 évesen elvesztettem a hátsó "szüzességemet". Az akkori barátnőm nőgyógyásza küldött el oda, mert szerinte én okozom azt, hogy újra és újra előjönnek a tünetei. Igaza lett. Amúgy messze nem olyan mint amilyen legendák szólnak róla. Akkor volt nagyon fájdalmas, amikor be volt gyulladadva. Akkor majdnem elájultam, pillanatok alatt levert a víz. Nem kellemes az igaz, de bőven kibírható. Szerintem az aranyér vizsgálat kínosabb lehet, szerencsére az még nincs.
2022. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Kimaradnék a vitából, miszerint mennyire életszerű egy ilyen üzemorvosi.

Szigorúan a kérdésre felelve, ha nálunk ez előírás lenne, én inkább az alaposabb vizsgálat felé hajlanék.

2022. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Én is az alaposabb dokit valasztanám, ha ilyen helyzet adódna.
2022. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a helyettesítő orvost választanám.
2022. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!