Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisztörés gyerekkorban?...

Pénisztörés gyerekkorban? Merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Kb. 10-12 éves voltam, amikor erős, reggeli merevedésem volt. Szégyelltem magam a család előtt, mert nagyon feltűnő volt, ezért egy erős mozdulattal lefelé nyomtam, hogy elrejtsem. Ekkor fura pattanó érzést éreztem, ami talán hanggal is társult, és nem csak testileg, de szellemileg is rossz érzéssel töltött el. Aztán mentem suliba, és a többire már nem emlékszem. Most már közel 30 éves vagyok, és ez az emlék úgy jött elő bennem, hogy egy cikket olvastam a pénisztörésről. Bár én semmilyen bevérzésre nem emlékszem. Lehetséges, hogy velem is ez történt meg fiatalon?

Azért fontos kérdés ez a számomra, mert az erekcióm talán soha nem 100%-os. Megduzzad, megkeményedik, de nem igazán "áll fel", inkább ott lóg, vagy billeg. Nem az a kőkemény, egyenes valami, amivel falat lehet vésni. Továbbá a tövénél (ahol talán anno elpattant), ott a legvékonyabb, és leggyengébb. Lehetséges, hogy a gyerekkori esemény miatt van ez? Szerintetek lehet ezzel valamit kezdeni?

Ha valakit ért már pénisztörés, és leírná a tapasztalatait, azt megköszönném.



2022. jún. 12. 02:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
2022. jún. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: és mit csináljon velem az orvos? Majd 20 éve történt. De majd lehet megemlítem legközelebb az urológusnak. Habár nem hiszem, hogy fog vele foglalkozni, mert ez talán nem számít akkora "panasznak" az ő szemében.
2022. jún. 12. 02:47
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Simán okozhattál ezzel is olyan károkat amik ezt idézik elő. Nem feltétlenül jár fájdalommal.

Persze ezer más oka is lehet.


Mindenesetre mindenképpen keress fel egy orvost mert ezzel így szexelni sem tudsz.

2022. jún. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elsőnek: és mit csináljon velem az orvos?"

Elméleteket ne gyárts: az orvos ebből diplomázott, egész életében ezzel foglalkozott, erre tette fel az életét, szóval a tudását ne akard meghatározni, lebecsülni esetedben.

Amit laikusként tudok, hogy "mivel tudják megnézni" (aztán persze lehet hogy számos más módszer is van):

[link]

2022. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A ferjemnek volt tavaly....kellemetlen dolog a penisztores...fajdalmas es kinos a gyogymod...
2022. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha tört volna, akkor visítottál volna a fájdalomtól. Általában annyira fáj, hogyha szex közben történik, akkor azt tanácsolják, hogy ne húzd ki, mert minden megmozdulása iszonyatosan fáj. Szóval tuti nem törés volt.


Ami fura a dologban, hogy kamasz korodban, vagy a 30-as éveid megelőzően egyáltalán nem érdekelt a dolog?

2022. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ötödik: kicsit bővebben?


Hatodik: nem, soha nem gondolkodtam ezen a témán. Néha úgy bevillant ez a kép, amit itt leírtam, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Most csak a pénisztörésről szóló cikk miatt kapcsoltam össze a kettőt.

2022. jún. 12. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni dokinak, hogy a barlangos testen van-e hegszövet. Tapogatással vagy talán ultrahanggal ez kiderül. De ne légy undok a segítséget ajánlókkal!
2022. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a #4 hozzászólásban segítséget ajánlottam, nem akartam bántó lenni, mert azzal kiderül mi a helyzet.
2022. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem én zokon. Ha arra járok, megmutatom az orvosnak, bár annyira nem sürgős. Gondoltam inkább beszélgetést nyitok róla előbb, és meghallgatom mások véleményét, tapasztalatait. Azt sem szeretem, ha hülyeségekkel zargatom a dokit.
2022. jún. 13. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!