Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van valami bajom?

Szerintetek van valami bajom?

Figyelt kérdés

-Nem tudok normálisan és összefügöen beszélni.

-Nem tudok rendesen számolni 2es tízedes sámokkal.Korábban diszkalkuliát mondogatam de már nem merek bele gondolni mert olyan helyre megyek ahol kell matematika és a tanárok azt mondták hogy azt már 1-2ba kíszűrték volna.

-Átlag feletti Iq-val rendelkezek.(Hivatalos teszt)

-Nem tudok figyelni rendesen az órákon.

-Alvási zavaraim vannak.

-Gyakran látok dolgokat amik nem is vannak ott.

-Valamikor telyesen erős idegzeti vagyok valamikor meg egy apro dologgal is agresszívá tudok vállni.

-Leprafobiám van.


Elnézést kérek a helyesírási hibákért!

14/fiú



2013. máj. 9. 13:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a tanárok gyakran mondják a szüleimnek hogy ugy járkálok mint aki nem a földön van ez már 2 évvel korrábi dolog.
2013. máj. 9. 13:23
 2/15 anonim ***** válasza:

Nézd, egy kivizsgálás nem árthat, én a helyedben elmennék pszichológushoz.

Nekem is van diszkalkuliám, és NEM SZŰRTÉK ki az iskolában.

2013. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy az is lehet hogy tényleg az vagyok.De a szűleim sosem vissznek el.
2013. máj. 9. 13:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Elmehetsz egyedül is. Van iskolapszichológus?
2013. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs.
2013. máj. 9. 15:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Elmondtad a szüleidnek, és ők csak legyintettek rá?
2013. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen és azt mondták hogy Alsoba a tanítónénik logikus kisgyereknek tartottak és ezzel most azért nem mernek elvinni.Én jól tudom hogy a kettő nem zárja ki egymást.De esélyt sem adtak hogy eldőljön ténylegesen ez a vita.
2013. máj. 9. 15:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Van olyan tanár, akiben megbízol? Osztályfőnököd esetleg? Őket is megkérheted, hogy vigyenek el.
2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
(Megjegyzem egyébként, hogy az apróbb helyesírási hibáidtól eltekintve nagyon szépen és választékosan fogalmazol 14 éves korod ellenére)
2013. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor nyilvánosan beszélek.Akkor picit nem van így.Mert körülbelül csak pár szóval fejezek ki dolgokat ha meg nem dönteni kell akkor meg egyszerű szavakkal szoktam beszélni.
2013. máj. 9. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!