Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek, hogy megfogok vakulni,...

Félek, hogy megfogok vakulni, pedig minden rendben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a vakságtól. Egyébként teljesen egészséges vagyok, de mégis nagyon félek tőle.
2022. jan. 1. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz. Az ő szakterületük a szorongás. Te nem konkrétan a megvakulástól félsz, ha amúgy nincs rá semmi okod, pl örökletes betegség a családban, hanem a szorongásod pont ebben talált megnyilvánulási formát. Félhetnél akár az esernyőktől is, lényeg, hogy szorongsz, aminek oka van, azt kell megtalálni, és ha megtaláljátok és kimondjátok, már fel is szívódik.
2022. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Mi vezetett ahoz, hogy ilyen gondolataid támadtak? Ha teljesen egészséges vagy akkor mitől félsz? Próbáld meg kiverni a fejedből ezeket a gondolatokat. Csinálj valamit ami eltereli a figyelmedet. Csak úgy véletlenül nem fogsz megvakulni. Régen én is féltem mindentől. Betegségektől, haláltól stb.. De most nem sorolnám fel inkább. Nem jó ilyeneken rágódni, mert csak megbetegítik az ember lelkét. Próbáld valamivel elterelni a figyelmedet, amikor ezen kattognál. De tényleg, igazán nincs mitől félned. Nem fogsz megvakulni.
2022. jan. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Az én bátyám a tüdőráktól rettegett. Hogy mert köhög, meg fáj a válla, a háta, és a nagyokos webes diagnoszták szerint ez tüdőrák.

Hetekig vizsgáltatta magát, és kiderült, hogy valami ízületi bántalmai vannak, meg porckorongsérv, emiatt fáj mindene, a köhögés pedig idült hörghurut. Én azt mondtam, az a baj, hogy nem iszik eleget. :)


Így a diagnózis felállítása után iszik rendesen, és megy fürdőbe, olcsó pénzért, mert a doki felírt neki egy kazal fürdőjegyet, különféle neves fürdőkbe.

És ott basszus, ahogy mondja, csajozik orrbaszájba, sorra viszi haza levarrni a kellemes 40-es, 50-es milf-eket, mature-kat. :)

2022. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!