Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez érdemes fordulni esetleg...

Kihez érdemes fordulni esetleges hímvessző daganat esetén? Bőrgyógyász vagy urulógus?

Figyelt kérdés
Tudsz név szerint ajánlani?

2022. júl. 13. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ez a bajod, ha még orvos se látott? Egyébként ha a bőrön van, íkvül, akkor bőrgyógyász, ha magán a péniszen van, akkor urulógus.
2022. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Utána olvas az ember,aztán csak reménykedik hogy nem az.

Azért született ez a kérdés hogy orvos is láthassa, csak ahoz előbb tudni kell melyik orvoshoz érdemes el menni.

2022. júl. 13. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szerintem a házi orvosoddal beszélj
2022. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben szerintem mindig a háziorvossal érdemes konzultálni, aztán majd ő eldönti, hogy merre tovább.
2022. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem valami jó a háziorvos ezért őt ki is zárnám.
2022. júl. 13. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
urológussal. pl vele: [link]
2022. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig úgy érzed, hogy nem veszi elég komolyan a problémádat vagy teljes félrediagnosztizált, akkor még bármikor elmehetsz más orvoshoz. Bajod nem lesz tőle.


De ha mindenképp beutaló nélkül akarsz csak elmenni valahova, akkor szerintem is kövesd az első válaszoló tanácsát. Én nem vacakolnék konkrét szakemberek keresésével, inkább nézesd meg magad minél hamarabb valakivel, aki rendel a közeledben.

2022. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ő jó szakember?

Van valamilyen elérhetősége?

Magán orvos?

2022. júl. 13. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendel privát is, de rendel tb alapon is. Ott is korrekt és normális. A Sote urológián, oda még beutaló sem kell.
2022. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki lakik a fővárosban,és nem fognak ezért oda utazni.

Arra az urológiai szakrendelésre kérjél időpontot,ahova területileg is tartozol.Beutaló sem kell,felesleges háziorvosnál felesleges köröket tenni.

Egyből oda ,akire ez tartozik.

2022. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!