Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan hatnál másra,hogyan...

Hogyan hatnál másra,hogyan mondanád el, hogy miért fontos az egészség ?

Figyelt kérdés

Régen 70kg volt,17, évesen(mekiben kezdett el dolgozni diákként).


Barátom 130 kg,30 évesen emellett szedi a koleszterin és vérnyomás csökkentő tablettákat, sajnos hiába próbálok rá hatni,hogy ez nem lesz jó, figyeljen az egészségére, folyton hárít és engem hozz ki szarul és hibásnak,hogy :

miért nem tudom elfogadni,

én csak kritizálni tudom,

meg ha ő lefogyna fél,hogy egy egoista bunkó lenne,

az már egy másik ember lenne,nem ő,

régen próbált és nem tudott.. és ehhez hasonló válaszokba ütközök...


Van még egy problémám,hogy az együttlétek nem a legkellemesebbek,liheg, megkell állni minden egy percben,nyom, fáj,és 2 pózon kívül nem tudunk máshogy és egyszerűen nem élvezem. Kértem ezt is tőle ha más nem is,de akkor ezért próbáljon egy kicsit fogyni,nem kérek sokat 30kg nekem bőven elég.

Egyszerűen semmivel nem tudok rá hatni,



2022. aug. 7. 03:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Igen, sz***t kérdező, azt akarja, hogy egészséges legyen és ne haljon bele abba, hogy elzsírosodik a szíve teljesen, mekkora k.cs.g.... egy utolsó önző d.g... nem is értem, hogy merészeli...
2022. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

130 kg-s emberrel eleve össze sem jönnék, mert sportos lány vagyok, és szeretek túrázni, mászkálni, amit ő nem bírna.


Más lefogyasztása, egészségre nevelése pedig nem az én dolgom.

2022. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úgy érzem itt a srác járna jobban ha otthagyná a kérdezőt...
2022. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mint egy régi mém írta : "Az egészség olyan, mint a levegő. Csak a hiánya tűnik fel."
2022. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Szakítás lett

Nem akar változni és azt hányta a fejemre,hogy én nem is szeretem őt

2022. aug. 8. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!