Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mindenkinek szar érzés, ha a makkjához érnek?

14éves vok

2008. jan. 3. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
Hát akikkel eddig én találkoztam, azoknak nem volt rossz érzés (egy lány)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. jan. 9. 21:38 Privát üzenet

Attól függ... :):)

Ha durván bánnak vele az fájdalmas. De vannak kellemes érintések is. És ezekre a kellemes érintésekre a nemi érés során rászoknak az emberek. :):):):)

A nemi érés nem csak azt jelenti, hogy már dolgoznak a hormonjaid, hanem azt is, hogy megismered a saját tested működését, reakcióit. Sőt, egyre inkább képes vagy kontroll alatt tartani... de ezt majd később... :)))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. jan. 10. 09:16 Privát üzenet

Ha szárazon érsz hozzá, akkor okozhat fájdlmat.

Próbáld meg nedvesen , ha akkor is kellemetlen, akkor fel kéne keresned egy urológust, hátha valami szervi baj van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008. jan. 14. 19:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért van sok fitymaszükületes kamasz, mert nem mindenkinek vele született szükülete van, azokat kiszűrik még kiskorban általában?
üdv mindenkinek 14 éves vagyok. És ha áll a péniszem (18 cm) akkor nem tudom teljesen lehúzni a bőrt róla. Az orvos azt mondta nincs fitymaszűkületem. Mi lehet a baja? Nagyon...
Férfiak! Ez mindenkinek ilyen?
Mindenkinek ilyen az első?
A here zacsiba a bal oldalon van egy kis csomo es meg valami furcsa csomok ilyen hossukasak, van valami csomo fele a jobb oldalon is de aszt hiszem az mindenkinek van. Mit tegyek?
Mindenkinek így nézz ki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!